2733
2734
عنوان

شعر گفتم بیاید نظر بدید😂😂😂

259 بازدید | 39 پست

اهل شعر و شاعری نیستم

حقیقتا مستعد نیستم

ولی گاهی دلنوشته مینویسم

حالا گاهی خیلی جذاب میشه گاهی هم معمولیه

الان یه شعر چرت گفتم😂

نظر بدید

گهی تیره چون شب سیاه
گهی روشن چون خور فروزان
گهی ملولم زین زندگی
گهی چه چه زدنم ز خوشی
کین رسم زندگانیست ولاغیر
کین خوردن غم زندگانی چه حاصل؟
زندگانی بُوَد چو مَثَل ها
که گهی پشت به زین
و گهی زین به پشت

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه مشکل اینجاست زندگانی ما افتاده رو دور غم ول کن هم نیست😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
نه خوبه  از چرت یه درجه بهتر بود! 🤦🏻‍♀️😁😂😂

تشکر😂😂😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
اخه مشکل اینجاست زندگانی ما افتاده رو دور غم ول کن هم نیست😅😂😂😂

همونو بگو😂😂

2738
عزیزم😅❤️ همین که احساستو نوشتی قشنگه🥰

برآمده از احساس نبود😂

چند روز پیش یه متن خیلی کوتاه نوشتم

اون برآمده از احساس بود واقعا

همونو بگو😂😂

بی معرفت یه تایم استراحت هم نمیده😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2706