2733
2739
عنوان

شعر گفتم بیاید نظر بدید😂😂😂

258 بازدید | 39 پست

اهل شعر و شاعری نیستم

حقیقتا مستعد نیستم

ولی گاهی دلنوشته مینویسم

حالا گاهی خیلی جذاب میشه گاهی هم معمولیه

الان یه شعر چرت گفتم😂

نظر بدید

گهی تیره چون شب سیاه
گهی روشن چون خور فروزان
گهی ملولم زین زندگی
گهی چه چه زدنم ز خوشی
کین رسم زندگانیست ولاغیر
کین خوردن غم زندگانی چه حاصل؟
زندگانی بُوَد چو مَثَل ها
که گهی پشت به زین
و گهی زین به پشت

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه مشکل اینجاست زندگانی ما افتاده رو دور غم ول کن هم نیست😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2728
نه خوبه  از چرت یه درجه بهتر بود! 🤦🏻‍♀️😁😂😂

تشکر😂😂😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
اخه مشکل اینجاست زندگانی ما افتاده رو دور غم ول کن هم نیست😅😂😂😂

همونو بگو😂😂

2740
عزیزم😅❤️ همین که احساستو نوشتی قشنگه🥰

برآمده از احساس نبود😂

چند روز پیش یه متن خیلی کوتاه نوشتم

اون برآمده از احساس بود واقعا

همونو بگو😂😂

بی معرفت یه تایم استراحت هم نمیده😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2706