2733
2739
عنوان

شما اسم بچه هاتون رو چجوری انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 41 پست
نگو که باور کردی 😒 یعنی چی طالعش جور نیست کل اینا چرت و پرته  اسمه دیگه هر  چی دوس داری ...

ن دختر همسایه ما خیلی حالش بد میشد رفتن واسش دعا گرفتن گفته بود اسمشو عوض کنین خوب میشه و خوبم شد

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

مجردم 

اسممو مادربزرگم توخواب دید که اسممو به مچ دستم بستن.فاطمه زهرا. که پدرم از زهرا خوشش اومد وشدم زهرا

سر اسمم دعوا بود ولی باخواب مادربزرگم عوض شدهمه چی

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکجا طالعشو زدی بمنم بگو

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2742
دقیقا اینجوری هست. باید اسم مادر و فرزند چک بشه.  و واقعا من دیدم بعضی ها طالعشون بد شده با او ...

ازکجا ببینم؟

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
تو گوگل سرچ کن الان میخواستم آدرس لینک رو بزنم نمیشه

مرسسی♥️

2740
ن دختر همسایه ما خیلی حالش بد میشد رفتن واسش دعا گرفتن گفته بود اسمشو عوض کنین خوب میشه و خوبم شد

دعا نوشتن از لحاظ شرعی گناهه 

دعا رو جن های کافر به دعا نویس میگن و در عوض اون یه چی دیگه از زندگی طرف میگیره دعا یه چی موقتی هست و بعد ها باعث بدبختی میشه 

اونم به خاطر همین قضیه است حالش خوب شده وگرنه چرته 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️