2737
2734

از کنارم رد شدنی اینو گفت

دقیقا همین جمله رو

اوووه از منم بلندتری اینم قده تو داری اخه

چی میخواستم بگم؟ ب مهمون؟ بی احترامی میکردم؟ میگفتم اینم شعوره تو داری؟ 

خب مگه دروغ میگفت؟ ازش بلندترم و حتی چهار شونه تر

گاها میگین داری پز زیر پوستی میدی

اینکه ببینی از یه مذکر چار شونه تری پز داره؟؟؟

اینکه از کنار یه مرد رد شی ببینی ازش بلندتری پز داره؟؟؟

هی قدبلندیتو ب روت بیارن خانوم شما همینجوریشم لباس کوتاه میزنه برات کراپ ب درد شما نمیخوره

خانوم قد مانتو دیگه همینه تو بازار شما قدت اضافه

بازم بگم؟ 

(((ایناا عمررررن پز دادن نداره))))

شاید قرار نیست هیچ وقت با پای شماره 40 و دستای بلند و لاغر و چهار شونگی و گردن بلندم و کشیدگی اندامم کنار بیام نه؟؟؟ 

اخه مردی گفتن زنی گفتن، دختر باید ظریف بااشه... ن ک زمخت نه ک دراز

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

چندی؟

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماره پای ۴۰ مگه بزرگه؟

من ۳۹ ام خواهرم ۴۰ اتفاقا خواهرم کوچولوعه هم قدش متوسطه هم لاغره

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731

میشه باهاتون حرف بزنم؟ به عنوان یه دختر قد بلند لاغرر؟؟

من هیچ وقت کنار نمیام

تراپی و مشاوره برم؟

فایده نداشته برام، یادمه یجا بهش گفتم من از شمام بلندترم! من از یه مررد بلندتررم!!!

چی میخواست بگهه

خب بلندتر بودم😔

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

عزیزم قدت ۱۷۰؟

۱۷۰‌که بلند نیست اونقدر واقعا

من فکر کردم ۱۹۰ هستی 

من ۱۶۶ خودم رو کوتوله میدونم 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
چندی؟

من حدودای 170

ولی بخاطر لاغریم، کشیدگی دستام و هیکلم و اینا 190 دیده میشم

باور کن یه دفعه خانومه میگفت دخترم شما دومتری؟؟

چندی؟

امضاش بخون

عزیزم قدت ۱۷۰؟ ۱۷۰‌که بلند نیست اونقدر واقعا من فکر کردم ۱۹۰ هستی  من ۱۶۶ خودم رو کوتوله مید ...

حالا قدم نیست که فقط

دستام خیلی کشیدس

گردنم انگشتام 

کشیده و لاغر

2706