2733
2739

جوری باهام رفتارمیکنن انگار دوسالمه ...الان چهارروزه اومدم مامانم نمیزاره برم خونه خودم...شانس ندارم تو خونه خودم کلفت شوهرمم اینجام کلفت مامان بابامم.. ساعت هشت شوهرم میخواست اسنپ بگیره برم خونه میگن خطرناکه نزاشتن برگردم خونم حومه تهرانه خونه مامانم اینا تهران....شوهرمم کلی ناراحت شد غرغر کرد😔😔😔من واقعا اینجا خیلی محدودم ..توخونه خودم یه جور اذیت میشم اینجا یه جور..کاش میتونستم تنهای تنها زندگی کنم

از شوهرت زیاد دور نمون 

کلفت هم کلمه مناسبی نیست برای خودت انتخاب نکن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری آخه پول میخواد میخوام برم سرکار شوهرم نمیزاره منه بدبخت انگار اسیرم دست همسرم و خانواده خودم&n ...

نمنظورم از دل کندن این نیست که جدا بشی منظورم اینه که دل از خانوادت بکنی و به حرفشون گوش ندی و کار خودت بکنی

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2740
خانواده ام بعدازدواج مهربون شدن مثلا...ولی مامانم میخواد باشم کمکش باشم من تو خونمون خیلی معذبم به م ...

برو خونه خودت یه راه برای حل مشکلت با شوهرت پیدا کن

اگه خونوادت الان باهات خوبن چون میدونن مهمانی و موقت هستی باید برگردی خونه ت ، اگه موندنی بودی مهربونی نمی کردند

خانواده ام بعدازدواج مهربون شدن مثلا...ولی مامانم میخواد باشم کمکش باشم من تو خونمون خیلی معذبم به م ...

پس اگه میدونی اینجوری وقتی خواستی بری خونه بابات با شوهرت برو با شوهرتم برگرد 

سعی کن پس انداز مخفی داشته باشی و سعی کنی ی هنری یادبگیری مثلا خیاطی یا ارایشگری

اگه دیپلم داری میتونی بری دوره کمک پرستاری ببینی که سریعم استخدام میکنن دورشم ۲ساله

توی تلگرام هم ی عالمه دوره اموزشی داره دان کن ببین

سعی کن زبانم توی خونه یاد بگیری هم وقتت پر میشه هم مفیده

پس اگه میدونی اینجوری وقتی خواستی بری خونه بابات با شوهرت برو با شوهرتم برگرد  سعی کن پس انداز ...

مرسی عزیزم کاش یه کار درمنزل پیدا میکردم واقعی باشه شوهرم نمیزاره بیرون کار کنم ..وگرنه خیلی دوس داشتم کارکنم 

برو خونه خودت یه راه برای حل مشکلت با شوهرت پیدا کن اگه خونوادت الان باهات خوبن چون میدونن مهمانی و ...

افرین دقیقا همینطوره...من اینجا دق میکنم ..چند روز مهمونم مهربونن اما اگه برلی همیشه باشه بازم همون آش و همون کاسه ..وقتی مجرد بودم خیلی اذیتم کردن خیلییی😔😔😔

2706