2737
2734
عنوان

پای مرغ برای... بدنیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 61 پست
نه اونجوری نیست که نشه بخوری . پونه ها . با نعنا اشتبانگیری .چون نعنا اسهال میاره 

پونه ندارم فردا ظهر درست میکنم ایشالله جواب باشه مرسی عزیزززم❤️

از دِل برود همان که از دیده رَود
عاشقشم......................تو فریزر دارم برم درست کنم

تو روخدامنم حوص کرررردم 😍😍😍😍منو شوهرمم عاشقشیمیک کیلو پای مرغ  برامنو شوهرم همیشه درست میکنم بماند که چقدر خاصیت داره پای مرغ

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرم تعریف میکنه خونه ی خاله ت میرفتیم سوپرمارکت داشتن که درش تویه آشپزخونه بوده ، من چهار دست و ...

خداوکیلی هم خیلییییی خوشمزه است هم  بی نهایت مقوی

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
تو روخدامنم حوص کرررردم 😍😍😍😍منو شوهرمم عاشقشیمیک کیلو پای مرغ  برامنو شوهرم همیشه درست میکن ...

چ خوب ک شوهرت میخوره افرین بهش😁

2742

فردا ظهر درست میکنم😋

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
تو روخدامنم حوص کرررردم 😍😍😍😍منو شوهرمم عاشقشیمیک کیلو پای مرغ  برامنو شوهرم همیشه درست میکن ...

جوانسازم هست ها........بیشترین کلاژن رو داره

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم
2738
واااای من انقد هوس کردم اینموقع شوهرمو فرستادم دنبال پای مرغ حالا انقد خودش بدش میاد برعکس منی ک عاش ...

الان که نیست.....................بذار صبح بار تازه میارن....................من یعالمه تو فریزر دارم

بله میدونم خیلی هم برای مفاصل وکمردرد پادرد خووووبه

واااای من الان سرکارم................هوس کردم.............تا برم خونه بذارم یخش باز شه درست کنم

همیشه واسه پسرم درس میکنم اسهال نمیاره که

نه چون من بیرون روی گرفتم براهمون گفتم ک یه وقت بدترنشم باپای مرغ ک دوستان میگن چیزی نمیشه

2706