2737
2739
عنوان

پای مرغ برای... بدنیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 61 پست
یه تفت کوچیک بده اما روغن خیلییییی کم بریز من که تفت نمیدم پیاز زیااااد بریزتوش

وقتی ک یکبار اب پای مرغو خالی کردم سری دوم ک گذاشتم بجوشه پیازو بهش اضافه کنم نمیشه پیازو ریز کنم خام بهش اضافه کنم بد نمیشع؟

از دِل برود همان که از دیده رَود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی ک یکبار اب پای مرغو خالی کردم سری دوم ک گذاشتم بجوشه پیازو بهش اضافه کنم نمیشه پیازو ریز کنم خا ...

عزیزم دلم نهههه بدنمیشهههههه عالیم میشه هرجور دوست داری ریز کن فقط باشعله کم بزار خوب لعاب بندازه 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
عزیزم دلم نهههه بدنمیشهههههه عالیم میشه هرجور دوست داری ریز کن فقط باشعله کم بزار خوب لعاب بندازه&nb ...

مرسی قررربونت برمم کلی زحمت کشیدی❤️😘 ایشالله باهمین دستور پختت یه دلی از عزا دربیارم😁😁

2740
چون اصلا دلم نمیخواد توش روغن بزنم از این طرف میگم بدون روغن شاید بد بشه 

بدنمیشه عززززیزم چندین بار درست کردمه پای مرغو در حد زیاد بزارتو دیگ دو سه سر پیاز ومقداری زردچوبه وفلفل سیاه  بهش اضافه کن اب تا بالای پاها بیشتر نریز درحد سه چهار سانت اب رو پاهای مرغ باشه زیرشوکم کم کن شعله خیلییی کم بزار یکی دو ساعت حسابی جا بیفته اخرشم بهش جعفری اضافه کن ونمک  بعد با لیمو یانارنج بخور عااااالیه  اگه بعد دیدژ ابش کم شده خیلی یک لیوان ابم بهش اضافه کن اما معمولا با اب خیلی کم باید باشه 

وای چطور پای مرغ میخوری

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
بدنمیشه عززززیزم چندین بار درست کردمه پای مرغو در حد زیاد بزارتو دیگ دو سه سر پیاز ومقداری زردچوبه و ...

مرسی عشق من😍 چقد بدردم خورد دورت بگردم ممنونمممممم😘😘😘😘

ما همين ويروس رو گرفتيم

دكتر گفت فقط برنج و گوشت كبابي

و مرغ كبابي

سوپ هم اگر هست با ماهيچه 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
مرسی قررربونت برمم کلی زحمت کشیدی❤️😘 ایشالله باهمین دستور پختت یه دلی از عزا دربیارم😁😁

خیلیییی عاشق پای مرغم ای جان❤❤😍

2706