2737
2739
عنوان

پای مرغ برای... بدنیست؟

773 بازدید | 61 پست

خانما شرمنده واقعا ک اسم میبرم اما سوپ پای مرغ برای اسهال بده؟چون گلاب ب روتون اسهال شدید دارم و ضعیف شدم و الان خیلی یهویی هوس سوپ پای مرغ کردم میگن برای اینکه ضعیف شدم عالیه ولی از اسهالیش میترسم😑😑کسی پای مرغ خوشمزه بلده بهم بگه لطفا اولین باره میخوام خودم درست کنم ماچ به کلتون😘💗

از دِل برود همان که از دیده رَود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه اتفاقا بزات خیلییی هم خوبه فقط خوب پاکشون کن  مقدارزیاد پای مرغ بزار با مقدارکم اب پیاز بزارسیب زمینی بزارخوب لعاب بندازه دراخرم جعفری بریز بزار دو ساعت زیر شعله کم تا حسابی جابیفته وملق بندازه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2738
نه اتفاقا بزات خیلییی هم خوبه فقط خوب پاکشون کن  مقدارزیاد پای مرغ بزار با مقدارکم اب پیاز بزار ...

پیازو باید سرخ کنم پای مرغو نباید یک تفت بدم یا همینجوری اب پز باشه؟

شما پای مرغو چجوری درست میکنین ؟

آب فراوان...........پیاز فراوان...........چوب دارچین........ادویه همه چی.....گاهی هم هویجی کوچک..اندازه یک قاشق جو......یکبار میذارم بجوشه آبشو خالی میکنم میشورمش دیگه با پیاز و اینا میذارم بپزه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم
آب فراوان...........پیاز فراوان...........چوب دارچین........ادویه همه چی.....گاهی هم هویجی کوچک..اند ...

همین پیازشو موندم باید سرخ بشه سرخ نشه 🤦🏼؟

پیازو باید سرخ کنم پای مرغو نباید یک تفت بدم یا همینجوری اب پز باشه؟

یه تفت کوچیک بده اما روغن خیلییییی کم بریز من که تفت نمیدم پیاز زیااااد بریزتوش

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706