2737
2734

چند درصد زدی ؟ 

من ک ریدم تازه ب این اسونی هم بود:)))  

حالم خوب نیس .. نمیتونم بخونم فک میکنم خنگم آخه 

مشاور داری بهت برنامه میده 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
چند درصد زدی ؟  من ک ریدم تازه ب این اسونی هم بود:)))   حالم خوب نیس .. نمیتونم بخونم فک ...

تاپیک قبلی درصدامو زدم 

مشاور داشتم ولی ازش برنامه نمیگرفتم (صرفا برای اینکه تو پانسیونشون باشم بهم مشاور دادن) 

خیلیم اسون نبود واقعا..بچسب به نهاییا

تاپیک قبلی درصدامو زدم  مشاور داشتم ولی ازش برنامه نمیگرفتم (صرفا برای اینکه تو پانسیونشون باش ...

خیلییی عالی بودن درصدات چطوری ریاضی ۵۵ زدییی

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2740
خیلییی عالی بودن درصدات چطوری ریاضی ۵۵ زدییی

نه بابا شیمیو خراب کردم 

ریاضیم پایه قوی داشتم همیشه

ریاضی درسیه که نباید ازش بترسی خیلی 

خودم یه تایمی چون بخاطر کرونا درس نمیخوندم بشدت کم اعتماد به نفس شده بودم پارسال تو کنکور ۷ درصد زدم😂 از وقتی رفتم تو دل سوالا اوکی شد ریاضیم (عالی که نه در حد متوسط)

البته بازم ریاضیو اکثرا خیلی بالا زدن انگار🫠🫠

من فرهنگیانم 

سراسری رو قهوه ای کردم 

ولی اون یکی خوب دادم به نظرتون دعوت به مصاحبه میشم خدایا

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
نه بابا شیمیو خراب کردم  ریاضیم پایه قوی داشتم همیشه ریاضی درسیه که نباید ازش بترسی خیلی  ...

من ریاضی دوتا دونه زدم خوش به حالت 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
میشی عزیزم ظرفیتارو بردن بالا  بچسب به نهایی

میدونی میگن نهایی تاثیری تو دعوت به مصاحبه نداره 

میدونی میگن نهایی تاثیری تو دعوت به مصاحبه نداره 

عه؟ نمیدونستم 

اخه پارسال از تراز کل دعوت به مصاحبه میکردن 

ولی اگه نهاییتم بخونی 

میتونی تراز سراسریتو ببری بالا فرهنگیان نشد یه رشته خوب قبول شی

2706