2737
2734

از اول چجوری شروع کردید جلسه ها رو باید از کجا شروع کرد ؟ من چند جلسه رفتم کار خاصی نکرده تا الان گفت اولش از هدف گذاری شروع کن برنامه ریزی کن برای خودت همینطوره یان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جان دلم با چند جلسه نتیجه حاصل نمیشه گلم ک ،ادامه بده

ن منظورم اینه روان درمانگر دقیقا چکار میکنه؟ مثلا این هفته بهم گفت برنامه ریزی کن هدف بذار برا خودت بعدش دیگه هیچی ینی باید همینطوری باشه؟

2728
اره ازش آرامش میگیرم اما ی جوریه انگار ادمو ب حال خودش وا می‌ذاره تا جلسه بعد اصولاً نباید پیگیر باش ...

گلم تو باید پیگیر باشی و تمرین هات را انجام بدی

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
ن منظورم اینه روان درمانگر دقیقا چکار میکنه؟ مثلا این هفته بهم گفت برنامه ریزی کن هدف بذار برا خودت ...

بله همین طور ، قدم ب قدم ، همین کاری ک بهت گفته را انجام بده و صبور باش❤️

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
گلم تو باید پیگیر باشی و تمرین هات را انجام بدی

خب میخام بدونم اصلا چجوری باید جلسات رو شروع کرد اصلا تو جلسات چی میگه روان درمانگر آیا تکلیف میده یا کار خاصی می‌کنه اصلا نمی‌دونم چکار می‌کنه چون ما فقط حرف می‌زنیم 

2740
بله همین طور ، قدم ب قدم ، همین کاری ک بهت گفته را انجام بده و صبور باش❤️

می‌دونی چیه من اضطراب دارم اصلا آروم نمیشم گفت دارو بخور من اصلا تمایل ندارم چون خوردم ی هفته حالم بد شد گفت آره آدم وابسته میشه اما خب بعدش راهکار نداد ک چکار کنم اضطرابم از بین بره

خب میخام بدونم اصلا چجوری باید جلسات رو شروع کرد اصلا تو جلسات چی میگه روان درمانگر آیا تکلیف میده ی ...

گلم هرکس ی روش برای خودش داره ، حرف میزنند و مثل همین برنامه ریزی کردن ک به شما گفته ، شاید تمرین بده

چیزی ک من از حرف هات متوجه میشم همین وسواس فکری ات ، اسی اعتماد کن و پیگیر باش❤️

می‌دونی چیه من اضطراب دارم اصلا آروم نمیشم گفت دارو بخور من اصلا تمایل ندارم چون خوردم ی هفته حالم ب ...

این دفعه هم باهاش درمیون بزار ، شاید لازم بشه به روانپزشک هم مراجعه کنی .

آخه خب منی ک مدام اضطراب دارم چطور متمرکز بشم ب کاری

خود تراپیستت میدونه عزیزم ❤️

این دفعه هم باهاش درمیون بزار ، شاید لازم بشه به روانپزشک هم مراجعه کنی .

گفت برو منم رفتم دارو داد اما بهم نساخت بهش گفتم میترسم دارو بخورم وابسته بشم گفت بله وابسته ک میشی اما نگفت چطور درمان کنم اضطرابمو

گفت برو منم رفتم دارو داد اما بهم نساخت بهش گفتم میترسم دارو بخورم وابسته بشم گفت بله وابسته ک میشی ...

وابستگی یعنی چه، خو باید ی مدت مصرف کرد تا وقتی دکتر تشخیص میده و بعد از اونکه مشکل رفع شد ، به مرور کم و قطع میشه 

آنتی بیوتیک نیست ک بگه ده تا دونه یا ی بسته گلم

2706