2737
2734
عنوان

این پیج پارچه فروشی فیکه 🥲🥲🥲

103 بازدید | 7 پست

میمیخوام یه بار پارچه سفارش بدم این پیج فیک یعنی 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

106هزار فالور داره 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگو که پولتو خورد

نه نخورد چون خرید نکردم 

وقتی ادرس داده باشماره تماس فک نکنم ولی توی کامنتا ببین کسی چیزی نگفته و بپرس ببین کسی خرید کرده راضی بوده؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
تازه حضوری هم داره  از چیش نگرانی پس

اخه یبار خریت کردم 

واسه یه کار ادمینی که استخدام بشم 100تومن خواستن تا استخدامم کنن بعد که فرستادم جواب ندادن دیگه

2740