2733
2739
عنوان

نیاز عاطفی

236 بازدید | 24 پست

کی اینجا دلش یه شریک عاطفی میخواد من شکست عشقی خوردم همش کلافم نمیدونم چیکار کنم این حس بد بره خیلی عصابم خورده انگار دارم سمت افسردگی میرم چون یه سالم سر کنکور عصابم خورد بود یه سه ماه سر نتایجش اینم از این سرم درد میکنه همش نگرانم 

کجای کاری پری خانم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط مواظب باش ....بخودت فرصت بده، آدم اشتباه وارد زندگیت نکنی ، یعنی سریع جایگزین نکن 

رو کسی کراشم زدم فکر نمیکنم اون دوسم داشته باشه دلم پسر قشنگ میخواد دور و رم پسر قشنگ نیست که از من خوشش بیاد بعد ۱۰۰۰ سال یه کراش واقعی که از نزدیک مدیدمش پیدا کردم 

کجای کاری پری خانم 😂
رو کسی کراشم زدم فکر نمیکنم اون دوسم داشته باشه دلم پسر قشنگ میخواد دور و رم پسر قشنگ نیست که از من ...

ببین آدم بعد جدایی دلش میخاد به هر ریسمانی چنگ بزنه، نمیدونم ، یکی رو جایگزین اون آدم قبل بکنه، ولی اشتباه 

2740
ببین آدم بعد جدایی دلش میخاد به هر ریسمانی چنگ بزنه، نمیدونم ، یکی رو جایگزین اون آدم قبل بکنه، ولی ...

نه خواهر نگران نباش دورو ورم سگ پر نمیزنه یه چند سال طول میکشه یه جای گزین پیدا کنم تا اون موقعم من افسرده افسرده شدم 

کجای کاری پری خانم 😂
محققان گفتن تنهایی، به اندازه مصرف ۱۵ نخ سیگار در روز!!! کجاش بهترینه؟؟؟ 

آخه من ۱۹ سال عمرمم تنها بودم نه دوستی دارم نه چیزی تو مدرسه همیشه تنها بود خواهر برادری برایه بازی نداشتم حتی تو دانشگاهم دوست هم جنسم نتونستم پیدا کنم همش تو خونم مسافرت هر یه عید یه بار هیچ مهمونی خونمون رفت و آمد نداره هیچ دختر عمه دختر عمو دختر دایی ندارم یه دختر خاله دارم که کلی ازم بزرگ تر رشتمم مهندسی برقه سخت خب من ترکیدم از فشار تنهایی سختی

کجای کاری پری خانم 😂
من مشکلم تنهایی نیست کلافم حالم خوب نیست رو کسی کراش زدم فکر نمیکنم اون منو دوس داشته باشه این منو پ ...

خب چه بهتر

کاش هیچ وقت هیچکس از هیچکس خوشش نمیومد تا دنیا پر از آدم سر در گم نشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
آخه من ۱۹ سال عمرمم تنها بودم نه دوستی دارم نه چیزی تو مدرسه همیشه تنها بود خواهر برادری برایه بازی ...

تنهایی واقعی

اصلا به فامیل نیست

علی رغم داشتن خانواده و حتی شوهر و بچه

بازم ممکن فرد حس تنهایی داشته باشه

تا ۱۸ ک کودک بودی

الانم سنی نداری، هنوز یه ساله

دوست و کار پیدا کن

دانشگاهی کلاسی چیزی

وقتتو پر کن

خیلی برات زوده. 

محققان گفتن تنهایی، به اندازه مصرف ۱۵ نخ سیگار در روز!!! کجاش بهترینه؟؟؟ 

محققان اگر چیزی حالیشون بود ،دنیا را گلستان میکردند نه هر روز خبر خیانت وتجاوز وقتل ناموسی بشنویم.

زیاد حرفش ن را جدی نگیر

انسان تنها به دنیا میاد وتنها میمیره،

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
تنهایی واقعی اصلا به فامیل نیست علی رغم داشتن خانواده و حتی شوهر و بچه بازم ممکن فرد حس تنهایی دا ...

دانشگاه که میرم باشگاه و کلاس زبانم میرم فایده نداره سرگرم نشدم البته خواهر تا من بیام کسی رو پیدا کنم شده ۴۰ سالم

کجای کاری پری خانم 😂
2706