2733
2734

هفته ای یک بار یک ساعت قبل از حموم هر بار یکی از روغن های نارگیل زیتون بادام زدم 

نتیجشم این شد که ریزش مو گرفتم 😑

فرشته ها همیشه وجود دارن اما چون بال و پر ندارن بهشون می گن دختر🌝

نه اصلا ریزش نمیاره عجیبه اگه موهات چرب باشه میاره برای وزیر ارگان بهتره و نارگیل

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اصلا ریزش نمیاره عجیبه اگه موهات چرب باشه میاره برای وزیر ارگان بهتره و نارگیل

نمیدونم چرا ولی برای من نساخته

حالا قبلا موهام وز بود فقط 

الان موهام وز تر شده و ریزش مو گرفتم 

نمیدونم چرا ولی برای من نساخته حالا قبلا موهام وز بود فقط  الان موهام وز تر شده و ریزش مو گرف ...

شاید دلیلش یه چیز دیگس ببین روغن آرگان پنتن بگیر با ماسک موی خوب 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2740
شاید دلیلش یه چیز دیگس ببین روغن آرگان پنتن بگیر با ماسک موی خوب 

من موهام موج داره ولی وز شده الان خیلی زشته 

ارگان بزنم موج موهامم خوب میشه؟ 

من موهام موج داره ولی وز شده الان خیلی زشته  ارگان بزنم موج موهامم خوب میشه؟

اره