2733
2734

بابای من معلمه یکی از دانش اموزاش گفته کنکور امروز راحت بود ۱۴ سوال ریاضی زدم فلان 

انقدر راحت بوده؟

الان دیه بابای من فکر میکنی کنکوره ۲ به علاوه ۲ بوده سوالاش چون خب دنبال بهونه ام هست حس منفی به من بده

اره مثل اینکه راحت بوده

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظر من راحت نبود نمیدونم اونایی که میگن راحت بود چجوری خوندن

شیمیش کمر شکن بود دوساعت طول میکشید هر ی گزینه شو بخونی

اینا فکرکنم منظورشون نسبت به کنکور ۱۴۰۲ چون اون خیلی فضایی بود وگرنه کنکور راحت نی

2738
شیمیش کمر شکن بود دوساعت طول میکشید هر ی گزینه شو بخونی اینا فکرکنم منظورشون نسبت به کنکور ۱۴۰۲ چون ...

واقعا نمیدونم

منکه درصد گرفتم ولی نمیدونم چطور دادم 

ان شاءلله به هرچی میخوایم برسیم

واقعا نمیدونم منکه درصد گرفتم ولی نمیدونم چطور دادم  ان شاءلله به هرچی میخوایم برسیم

درصدات خوب بود

من هرچی خونده بودم میزدم ولی ریاضی هیچ از خونده هام نتونستم استفاده کنم وقتش کم بود و شیمی 

تجربی

خب تجربیا ۳۰ تا سوال دارن کسی که ۱۴ تا زده اگه همشم درست باشه جوری نزده که بگه خیلی اسون بوده توی مقایسه میشه گفت که از پارسال راحت تر بوده ها و اینکه به طور کلی بگی راحته خب درست نیست به نظرم

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
2706