2737
2734
عنوان

چرا اینقدر بهم زل میزنن؟؟

146 بازدید | 20 پست

تو کلاسایی که میرم ، بعضیا خیلی بهم زل میزنن

اولا فکر میکردم شاید ایراد از بینیم باشه

ولی چند وقت که کسالت داشتم ماسک میزدم، باز زل میزدن

(مطمئنم از حساس بودن خودم نیست چون اطرافیانمم متوجه شدن)

اگه چهره کسی یه نقص بزرگ داشته باشه بهش زل میزنید؟

کلا چی میشه ک زل میزنید؟

دیوونه شدم انقدر فکر کردم😭

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر حساسی عزیزم

منم بهم زل میزنن و قبلا که حساس بودم از چند نفر پرسیدم دلیلش چیه گفتن بخاطر موهام توجه جلب میشه 

توام حتما یه نکته مثبتی داری باعث میشه بقیه توجه کنن 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2738
چقدر حساسی عزیزم منم بهم زل میزنن و قبلا که حساس بودم از چند نفر پرسیدم دلیلش چیه گفتن بخاطر موهام ...

شاید هم نکته منفی نه؟

کلا بیشتر درگیر اینم که یعنی قیافم اینقدر ضایعست که نگاه میکنن یا به قول تو نکته مثبتی دارم؟

چون خوبی  وخوشگل     اینو همیشه پدرم میگه بهم.میگم بهم زل میزنن میگه چون چادری و محج ...

مرسی❤

بنظر خودم کاملا معمولیم اخه

شاید هم نکته منفی نه؟ کلا بیشتر درگیر اینم که یعنی قیافم اینقدر ضایعست که نگاه میکنن یا به قول تو ن ...

نه عزیزم همه تو صورتشون یه نکته مثبت دارن اگر منفی باشه با همون نگاه اول بیخیال میشن ولی شما رو چون همیشه نگاه میکنن پس قطعا زیبایی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
نه عزیزم همه تو صورتشون یه نکته مثبت دارن اگر منفی باشه با همون نگاه اول بیخیال میشن ولی شما رو چون ...

مرسی عزیزم❤🥲

2706