2733
2739

بنظرتون بهش بگم اگه تو درمورد دوستت صحبت کنی من خیلی کنجکاوانه وبا ذوق بگم خب فلانی چی گفت تو حست چیه چه عکس العملی نشون میدی درمورد این حرکت من 

یا کلا بیخیال شم هیچی نگم خودمو کنترل کنم 

عزیزم توراهه منو نرو‌خواهرانه دارم نصیحت میکنم تنها خودت پیر میشی اصلا حساس نباش چندشاله ازدواج کردی ...

خو قربون شکلت دارم باخودخوری دیونه میشم همسرم خیلی خوبه اهل این مسائلنیست ولی این مورد داره اذیتم میکنه نمسدونم منحساس شدم یاوواقعا جبران محبت یا کلا یه چیزی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو قربون شکلت دارم باخودخوری دیونه میشم همسرم خیلی خوبه اهل این مسائلنیست ولی این مورد داره اذیتم می ...

خدا نکنه گلم میدونم چی میگییی دقیقا منم همیسههه خودخوری میکردم حرص میخوردم گریه میکردم خیللللی حساس بودم درصورتی ک تاحالا چیزیم ندیده بودم حتی اسم دختر همسایمونم میورد من انلایناشونو چک میکردم اینقد حساس یعدجالب اینجاست انلایناشونم یکی میزد اما کم کم خودم خواستم این حساسیتو بزارم کنارو ب جاش ب خودم وخواسته هام بیشتر توجه کنم بعد گلم چون شما حساس شدی فک میکنی همسرتون واکنش نشون میده وگرنه شما ی مدت فکرتو درگیر چیز دیگه کن متوجه میشید که چجوری رفتار همسرتون  عادیه

2728

کلا بحثم اینه مثبت بین باش من ک میگم اصلا چیزی نیست تنها شما حساسس شدی شوهر شما اگ خدای نکرده چیزی بود ک نمیومد براشون خواستگار پیداکنه شاید واقعاحسشون عین ی خواهره 

بعد هم توجه نکن ک میگن همه مردا بدهستن و نمیشه بهشون اعتماد کرد کی‌گفته ک مرد خوب نیست ؟؟؟ 

حرفات درسته خواهر من کلا بعدازدواج خیلی حساس شدم خانوادمم میگن مامانم میگه بخدا دامادم نمونست تو زیادی حساسی میگم خب میدونم نمونس ولی چرا یهو درمیاد میگه خب فلانی چطورخ میگم تو به فلانی چیکارواری میگه همینجوری ازدواج نکرد حتی پسرعموشم از دختردایم خاستگازی کرد گفت نه شوهرمگفت خببخودم میگفتی باهاشصحبت کنم راضی شه ولی ازاین بدم میاد سریع میپرسه خب فلانی چی گفت چیکارکرد چرابایدبدونه

حرفات درسته خواهر من کلا بعدازدواج خیلی حساس شدم خانوادمم میگن مامانم میگه بخدا دامادم نمونست تو زیا ...

درست میگی گلم منم باشم واکنش نشون میدم اما میگم یعنی خودخوری نکن گاهی اوقات مرداییم داریم ک عین خانوما کنجکاوی میکنن تومسائل های مختلفی مث خانوما اما من میگم اصلا ب رو نیار ک بخواد بدونه حساسی بعد عزیزم من حس میکنم شما تازه ازدواج کردید اگ اره این حسا کاملا عاددددیه و گلم شما قراره ی عمر باهمسرتون زندگی کنید سعی کنید اعتماد کنید ب زندگی وهمسرتون بیخیال بقیع حتی میتونی بشینی باهاش اروم صحبت کنی  بگی ک واقعا باعث اذیتت میشه این حرفا

2740
درست میگی گلم منم باشم واکنش نشون میدم اما میگم یعنی خودخوری نکن گاهی اوقات مرداییم داریم ک عین خانو ...

نمیدونم باهاش  درمیون بزارم یاته ولی  ادم منطقی میگه هروقت چیزی اذیتت میکنه بگوبهم 

نمیدونم باهاش  درمیون بزارم یاته ولی  ادم منطقی میگه هروقت چیزی اذیتت میکنه بگوبهم

بنظرم اروم بشین بهش ناراحتیتو بگو منم همین راه رو همیشه میرم اتفاقا بااحرفاش چقد ارومم میکنه