2733
2739
عنوان

درد و دل و ناکامی

76 بازدید | 15 پست

سلام میخوام یه چیزی تعریف کنم حالم خیلی بده 

من با یه اقایی در ارتباط بودم از خودم گذاشتم به پاش موندم با همه چی ساختم الان ۲۷ سالمه و این اقا ۲۶ دو روز پیش فهمیدم رفته خاستگاری دختر داییش و با من تموم کرد نابود شدم مرگ رو به چشمام دبدم 

من همیشه ارزو داشتم زودتر ازدواج کنم مادر شم تشکیل خانواده بدم ولی این اقا کلا مخالفش بود بخصوص بچه الان خودش داره اینکار میکنه در حالیکه به من میگفت ازدواج و بچه چیه و منو از زندگی عقب انداخت 

الان من موندم و درد و رنج بی نهایت و دل بی رمق که فقط میخوام بمیرم هیچ انگیزه و امیدی ندارم 

دیگه حس مادر شدن رو هم از دست دادم حس میکنم حوصلشو ندارم

کسی تو شرایط من بوده حالش بهتر بشه بعدا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به پاش موندی چون فک میکردی دیگه غیر این آدم کسی نیس برات  حالا که رفته حس پوچی داری  زما ...

دیگه هیچوقت خوب نمیشم این زخم خوب نمیشه مخصوصا سنمم که کم نیست گذر زمان ادم جدید و درستی بیاره تو زندگیم

2740
دیگه هیچوقت خوب نمیشم این زخم خوب نمیشه مخصوصا سنمم که کم نیست گذر زمان ادم جدید و درستی بیاره تو زن ...

اشتباه فکر میکنی 

چون شکست خوردی اینطور میگی 

چندوقت دیگه بحال الانت میخندی 

سعی کن خودتو مشغول کنی میدونم سخته ولی بخای میشه

اگر گریه داشتی گریه کن 

ولی نزار تو دلت بمونه 

درنهایت خودت رو سرگرم کن تا بیای بیرون ازین مرحله

اشتباه فکر میکنی  چون شکست خوردی اینطور میگی  چندوقت دیگه بحال الانت میخندی  سعی ک ...

بیشتر برای خودم ناراحتم که سنم داره میره بالا و دیگه دل و رمقی نمونده بخوام ازدواج کنم حتی دیگه خساتگار خوبیم ندارم همه رو رد کردم

2706