2737
2734
عنوان

خوش بحال هرکی تو یه لحظه میمیره ...!!!

105 بازدید | 18 پست

از زندگی راحت میشه 

واقعا خیلی سخته روزی چندبار آرزوی مرگ کنی و فرداش دوباره چشماتو باز کنی زندگی نکبتتو شروع کنیمن ۲۵ سالمه ولی انگار یه زن پنجاه سالم از درون نابودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس اگه جای من باشی که شب و روزت گریه باشه و عذاب بکشی حتی تو خونع خودت حتی ازدواج کنی ک شاید خوشبخت شی اما بدبخت شی چکار مکنی؟ 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2740
میگن بخودت نمیرسی خیلی اذیتم میکنن موهام بلنده افسردگی دارم میگن کوتاه کن یا ب خودت برس هر‌کار میکنم ...

عزیزم میدونستی یکی از علائم افسردگی همین به خودت نرسیدنه؟اگه خانوادت بهت میگن خب شاید میخوان کمکت کنن از این حس و حال بیای بیرون 

در کل ادم وقتی به خودش میرسه خیلی روحیش تغییر میکنه منظورم کار خاصی نیستا همین یه دوش گرفتن ساده یه ارایش ملیح یه مام و بادی اسپلش زدن یه لاک زدن یا وقتی موهات بلنده میتونی شونه کنی و بریزی رو شونه هات یا ببندی من خودمم موهام بلنده وقتی بوی شامپو میده عشق میکنم😍

کسایی ک نزاشتن شاو باشم درس و دانشگاه و  ازم‌گرفتن نمیتونن دلسوزم باشن

من شرایط زندگی شما رو نمیدونم گلم حق با شماست

ولی اینطوری فقط به خودت آسیب میزنی حالا که نذاشتن بری دانشگاه میتونی یه هنر یاد بگیری و مستقل بشی 

نگران مسخره کردن هم نباش دهن مردمو نمیشه بست هررررکاری هم بکنی باز ازت ایراد میگیرن پس اهمیت نده انگار که وجود ندارن و نمیشنوی

من شرایط زندگی شما رو نمیدونم گلم حق با شماست ولی اینطوری فقط به خودت آسیب میزنی حالا که نذاشتن بری ...

از خودم و حالم بدم میاد من همونی بودم که اینده م و تو فرانسه میدیدم همش رفت هوا خیالاتی بودم بچه بودم حالا ن خونه ای دارم ن ماشینی نه دوستی 

میدونم عزیزم اما باور کن نمیتونم شاد باشم رویاهام دور شدن ادما تو نگاهم بد شدن خیلی بد

خب هدف های جدید تعیین کن برای خودت شاید رفتن به فرانسه خیلی دور از ذهن باشه که باز اونم غیر ممون نیست اما میتونی برای قدم اول به خرید ماشین فکرکنی الان باور کن حتی منی که مثلا درس خوندم و دانشگاه رفتمم بیکارم بیشتر کارایی که درامد بالادارن تحصیلات نمیخوان مثل ناخنکاری مژه کار رنگ مو و ... 

قبل از همه چیز از روانشناس کمک بگیر و مشاوره برو 

2706