2733
2739

من از اونا بودم که انتظار داشتم بقیه رو دوست نداشته باشم اما اونا منو دوستم داشته باشن

طرف هیشکی نرم و اونا باید بیان طرف من

یه جا تو کتاب نوشته بود اگه تو عسل میخوای نمی تونی بدون دست زدن به کندو عسلو برداری

میخوای بقیه دوست داشته باشن؟ باهاشون خوب باش

با کی میجنگی؟ با کی دعوا داری؟ هر کی رو میبینی بقیه باهاش خوبن تو دلت حالت ازش بهم میخوره توام دوسش داشته باش و اگه واقعا تعریفیه ازش تعریف کن خود درگیری مگه فکر میکنی همه بدن همه پشت سرت حرف میزنن؟ با بقیه خوب باش و باهاشون دوست باش تا دوست داشته باشن منتظر نمون اونا بیان سمتت اونا باهات دوست شن تو برو پیششون تو همرنگشون شو‌ 

این یه قانونه 

بدون دست زدن به کندو نمی تونی عسل برداری

درسته .. ولی یکی مثل من انقد به آدما محبت میکنم و در حقشون خوبم ک ازم دور میشن :)

نگفتم محبت کن 

مهربون نباش

از خود گذشتگی نکن

فقط با بقیه دوست باش و خوشرو باش و بهشون احترام بزار

تعادل رو رعایت کن

زیاد که باشی زیادی میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم  قانون دیگه این کتابا  این را میگه  که در حالت خنثی باشی  یعنی انتظاری از ...

منم گفتم انتظار نداشته باشین بقیه دوستون داشته باشن شما دوسشون داشته باشین تا احساس متقابل پیدا کنین

انسان نیاز داره دوست داشته بشه و باید برای درسافت این حس تلاش کنه  وگرنه از نظر معنوی و روانی به هم میریزه