2733
2739
عنوان

مشکلات بعد از ازدواج

137 بازدید | 14 پست

از خیلی ها شنیدم که میگن دوران عقد شیرینه و خوب ازش استفاده کن. میگن وقتی ازدواج کردی و رفتی زیر یه سقف، تازه مشکلات و مسائل شروع میشه. منظورشون دقیقا چیه؟

دوران عقد خیلی خیلی مزخرفه

مال من ۵ ماه بود مشکل خاصی هم نبود ولی خیلی بد بود حسم

خونه خودم رفتم خوب شد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسئولیت و دغدغه ها میره بالاتر 

دوران عقد در هفته شاید دو روز پیش هم باشید کامل 

اما بعد ازدواج دیگه همیشگی میشه 

اگر اشنایی کم باشه بعد های مختلفی از هم رو به مرور میبینید 

مسلما چالش ها و مشکلات متفاوت میشه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2731

الان من مشکلم اینه همش نگرانم کی باردار میشم پس. و کلی استرس این.

تفاوت سلیقه ات با همسرت  تو تربیت فرزند و...

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲

اتفاقا تو عقد دخالت خانواده ها هست رسمو رسومات رنگارنگ هست سرش دعوا فراوانه ولی بعد ازدواج این تنش ها کمتره 

اگه آدم های سازگاری باشید و هم دیگه رو درک کنید بعد ازدواج مشکل نیست

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

اره خب مشکلات شروع میشه ،اما مثلا مثل اینکه دیگه مسئولیت یه زندگی رو دوش هر دو نفره و این چیزا ، تو دوران عقد خیلی از مسئولیت ها نیست ،دیگه مسائل عاطفی و رفتاری بشتگی ب دوطرف داره 

2738

تو دوران عقد مسئولیت زندگی کمتره بعدش باید مدیریتت خوب باشه مسئولیت ها رو مدیریت کنی.مثلا تو عقد شما وظیفه غذا پختن نداری تو خونه خودت باید حواست این چیزا باشه.

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

یعنی من

دوران نامزدی یه ادکلنم نخریدم ادکلن چیه توبگو هزار تومن 

بعد ازدواجم زد انگشتمو شکوند جراحی شده الانم خشک کجه دوباره جراحی میخواد 

چند ماهه نفقمو نداده

بیمه درمانیمو قطع کرده

مطمئنم مهریمم نمیده 

یعنی من دوران نامزدی یه ادکلنم نخریدم ادکلن چیه توبگو هزار تومن  بعد ازدواجم زد انگشتمو شک ...

نمیدونم زندگیتون چطوریه اما اگه واقعا دارید اذیت میشید، اگه برید شکایت کنید و ثابت بشه که ایشون نفقه نمیده، دادگاه رای مثبت به نفع شما صادر میکنه و میتونید جدا بشید

نه قانونه که اگه نفقه نده حق با زنه

من پنج ماهه نفقمو نداده میرم اجرای احکام کارمندش با دست حساب میکنه میگه یکماهه نداده 

بهش میگم چطور حساب کردی

میگه من کارمو بلدم 

2706