2737
2739
عنوان

چطوری گذشته رو فراموش کردید؟

75 بازدید | 24 پست

منظورم اشتباهتتونه چطوری فراموش کردید جاهایی که با بی عقلی به آینده و خودتون ظلم کردین 

من نمیتونم اشتباهات گذشته و حماقت ام رو فراموش کنم امروز کلی گریه کردم 

حس میکنم برا همه چی دیره افسرده شدم بخدا 

چطوری از صفر شروع کنم و برای آیندم بجنگم و به گذشته و اشتباهاتم فکر نکنم مثل چی پشیمونمممممم😭😭

۱۷سالمه و فکر می‌کنم برا همه چی دیره 

همسن های من و حتی کسانی که کوچیکتر از منن از من جلوتر هستن و به ریش من و حماقت می‌خندند 

جایی که حماقت زیادی کردم کلی اشتباه کردم 

بخاطر دوستی بیجا که نتونستم رشته مورد علاقه خودم برم و بخاطرش اذیت میشم برا کنکورش

درسم تا هشتم عالی بود بعد نهم بخاطر دوستی بیجا گند زدم به آیندم و الانم نمیتونم برا نهایی ها بخونم چون حس میکنم دیگه دیره نمیخوام معدل دیپلمم پاین باشه 

نتونستم مهارت هایی که میخواستم یاد بگیرم 

حس میکنم از همه چی عقبم دلم میخواد بمیرم و راحت شم 

چیکار کنم 

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

وقت نمیکنم به گذشته فکر کنم. هر اتفاقی افتاده نیاز بوده

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی جبران کردم بعد فهمیدم همون اشتباهات دیروز بوده ک ادم قویتر و باهوشتری از من ساخته پس پشیمونم نیستم

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
خودتو جمع کن دختر پاشو برنامه بریز بشین بخون من نهایی ها خودن خوندم بدون دبیر نمره هام بالا ۱۹ بودن ...

بخدا چند بار برنامه ریختم ولی هعی یاد گدشته میفتم و ...😭😭

من خیلی تند خوانم اگه از الان شروع کنم مطمئنم بالای ۱۹ میشه 

تبریک میگم به شما ایشالله همیشه موفق باشید 

2740
خوشبحالتون  من گذشته ام آرزوم رو نابود گرد

گذشتتون ارزوتون رو نابود نکرده، ذهن خرابتون باعثش شده.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

خب من دوسال ازت بزرگترم وباید بگم نگرانیاتو خوب میفهمم،مطمئن باش این حسو حالت تازه اول راهه،هرچی بزرگتر بشی دغدغه خانم بیشتر میشه

ولی یادبگیر خودتو دوست داشته باشی و عزت نفس و اعتماد به نفس داشته باشی

اومدی ک زندگی کنی وزندگی کردن یعنی تجربه کردن چیزای مختلف

هروقت ماهی روازآب بگیری تازس پس فکرنکن عقب افتادی

زندگی مسابقه نیست ک هرمی زودتر به خط پایان برسه برنده بشه

یه نفس عمیق بکش وآروم باش،گذشته هم فراموش نمیشه،ولی یادبگیرک باهاش کنار بیای

مربی یوگا❤️دانشجوی تربیت بدنی ❤️اگ برنامه غذایی مناسب خودتومیخوای یا دوست داری توخونه ی خودت ورزش کنی و به اندام دلخواهت برسی با کمترین هزینه مربی خصوصیت میشم و زیرنظرت میگیرم وتنهات نمیذارم تابه چیزی ک میخای برسی❤️تومیتونی بهترین ورژن خودت باشی فقط کافیه ک بخوای🤍برای مشاوره طب سنتی هم در خدمتم
هیچی جبران کردم بعد فهمیدم همون اشتباهات دیروز بوده ک ادم قویتر و باهوشتری از من ساخته پس پشیمونم نی ...

تبریک میگم ایشالله به جاهای بالاتری برسید 

دعا کنید منم بتونم کنار بیام ❤️

از الان بهترین تلاشت رو بکن، و وقتتو با کارای مثبت پر کن بعدش میبینی گذشته دیگه برات اهمیت نداره🌱

سعی میکنم عزیزم مرسی از حرف های قشنگت 

۱۷سالتونه میتونید دنیا رو زیر رو کنید.

2706