2737
2734

خانما شما دوستاتون رو دعوت میکنین خونه ؟

من اولین باره دعوت کردم و خودشون گفتن میایم و من تو عمل انجام شده قرار گرفتم گفتم رشته اگه دعوت نکنم گفتم ناهار بیاین پس قبول کردن واسه فردا

قبلا یه بار اسن موضوع رو به شوهرم گفتم 

گفتم من اگه یه بار دوستامو دعوت کنم مشکلی داری ؟

گفت ن مشکلی ندارم ولی باید اومدم عکس بدی از مهمونا من ببینم 

من گفتم وااا یعنی تو به من اعتماد نداری ؟؟؟ فکر میکنی من کس دیگه ای قراره دعوت کنم؟

گفت نه اعتماد دارم میخام ببینم دوستات چجوری آدمایی هستن😐

من گفتم تو از روی عکس میفهمی مکه آدم ججوریه ؟😐

بعدشم فکر من منم برم جایی ازم مخفی عکس بگیرن بفرستم تو راضی هستی ؟؟؟ یعنی چی حریم خصوصی آدما رو له کردن؟

گفتم اونا اعتماد کردن خانواده سون اعتماد کرده که بیان پیش من و تو نباشی مه که عکسشو رو ببینی اگه اینجثریه خب توام بیا بشین خونه اونا اومدن دیگه جه عکس انداختنیه؟

بعد من گفتم اصلا من کسیو دعوت نمیکنم حالا که ملت امنیت ندارن تو خونه ما

بعد رفتم تو قیافه 

گفت با توام نمیشه حرف زداااا من مگه جی گفتم 

به نظرتون من باید چیکار کنم؟

امشب اومد می‌خوام بهش بگم واسه فردا مهمون دارم به نظرتون چیکار کنم چجوری بگم؟

دوستامم گیر دادن که بیان عروسی دعوت نبودن الان گیر دادن 

متاهل🧿❤️

اگر دوستاتون رو نمیشناسن به نظرم منطقی هست که بخوان بفهمن کی هستن که وارد خونتون دارن میشن 

بله دعوت میکنم دوستای من البته مختلط هستن همسرمم حضور داره یا دوست های مشترک داریم خیلی این مسائل پیش نمیاد

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دعوت میکنم خونه مون‌ ولی اکثرا همراه با دوست پسر یا شوهرشون دعوت میکنم مهمونی هامون مختلطه   

ولی شده که دخترونه هم گرفتیم 

همسرت مشکوکه یا بهت اعتماد نداره یا ببخشید فوضوله 😹

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2728

هفته ای دو س بار دوستم میاد خونمون

چندبارم دست جمعی اومدن

شوهرم مشکل ندارع منم ب اون گیر نمیدم وقتی من نیستم رفیقاش ی وقتایی میان خونمون یا میرن خونه یکی از دوستاشون

خودمو گذاشتم جای دوستات که برم جایی ازم مخفی عکس بگیرن که شوهر طرف بخواد درباره ام نظر بده با احترام من اگر دوستی مثل شما داشتم به خاطر وجود همسرتون کلا رابطه دوستیمو تموم میکردم 

و جای شما باشم مهمونی رو کنسل میکنم بیرون قرار میذارم

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2740

خب بگو دوستام فردا میان . لازم نیست واسه عکس اینقدر بحث کنی فوقش عکس میگیری و بهش نشون نمی‌دی میگی یادم رفت عکس بگیرم .

این یه بار دعوت کن ولی اگه مجرد هستن دیگه نیارشون خونه بیرون باهاشون قرار بزار و نزار وارد حریمت بشن 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.

ده ساله متاهلم اصلا دوستام خونم نمیان بیرون و پارک همدیگرو میبینبم خودم دوس ندارم . بجز یه نفر ک خیلی ساله باهاش رفیقم اونم شاغله سرش شلوغه شاید دو بار در سال بیاد.

شوهرت حرف زشتی زده یعنی چی عکس بنداز.هیز نیس؟ عکس دختر مردمو میخواد چکار؟ اگ قراره عکس بندازی اصلا بگو نیان.  

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
خب بگو دوستام فردا میان . لازم نیست واسه عکس اینقدر بحث کنی فوقش عکس میگیری و بهش نشون نمی‌دی میگی ی ...

وا چ ربطی داره نزار وارد حریمت بشن چیه 

یعنی کسی ک متاهله نباید دوست مجرد داشته باشع یا مثلا براش بده؟؟؟

به نظرم وقتی دوستات بیان شوهرت خونه باشه یه سلامی کنه بعد به یه بهونه ای بره بیرون دیگه نیاد 

اینجوری شوهرت میبینتشون و من خودم به شخصه نشونه احترام میدونم

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
وا چ ربطی داره نزار وارد حریمت بشن چیه  یعنی کسی ک متاهله نباید دوست مجرد داشته باشع یا مثلا ب ...

بد نیست فقط گفتم حریم خصوصی رو رعایت کنه . دم به دقیقه وقت و بی وقت پر رو نشن هی بیان بعدش با شوهرش گرم بگیرن . بچه نیستیم از این چیزا زیاد دیدیم و شنیدیم 

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
2706