2737
2739
عنوان

بین انتخاب این دو رشته موندم

181 بازدید | 24 پست

امسال انتخاب رشته دارم و میخام برم حسابداری

بین انسانی و فنی حرفه ای موندم ک کدوم برا حسابداری مناسب تره

کلن بین این دوتا موندم. خیلی تو فکرم میشع بگید لطفا

انسانی دردسرش بیشتره باید کلی درس بخونی و در آخر تو دانشگاه با هر رشته ای میتونی بری حسابداری پس به سختیش نمیارزه

اگه حوصله درس خوندن زیاد رو داری برو انسانی 

اگه نداری و راحت تر میخوای برسی به علاقت برو فنی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انسانی حفظیش زیاده و گیج کننده ببین میتونی ی توضیح و دقیق ده مختلف حفظ کنی یا ن مخصوصا الان ک کنکور نصفش شذه نهایی ک تشریحیه

من بودم از طریق فنی میرفتم حسابداری

2728
انسانی دردسرش بیشتره باید کلی درس بخونی و در آخر تو دانشگاه با هر رشته ای میتونی بری حسابداری پس به ...

اصلااا هیچ حوصله درس زیادو ندارم زده میشم😂اهومم بنظر منم درسته

ببین ما رشته مون اینطوریه که فقط پشت میزیم اگر حوصله داری و اینکه اگر علاقه داری بیا همش با اعداد کار داریم درسا پودمانیه 

درس عمومی هم داریم 

ولی دانش فنی و خرید و فروش و وجوه نقد تخصصیه اینا 

2740
من خودمم حسابداریم هر سوالی داری بپرس

ریاضیم خیلی ضعیفه خیلی

میتونم برم این رشته؟ چون بعضیا میگن حسابداری ربطی ب ریاضی نداره میگن در حد جمع و تفریقه

ریاضیم خیلی ضعیفه خیلی میتونم برم این رشته؟ چون بعضیا میگن حسابداری ربطی ب ریاضی نداره میگن در حد ج ...

در حد جمع و تفریق؟🥴😂🤣

واییی کی گفته این حرفو آخه اگر علاقه داشته باشی میتونی بخونی به نظر من برو دنبال علاقت

ریاضیم خیلی ضعیفه خیلی میتونم برم این رشته؟ چون بعضیا میگن حسابداری ربطی ب ریاضی نداره میگن در حد ج ...

منی که خودم همشو تا الان ۲۰ بودم سر پودمان ۴ خرید و فروش موندم نمیدونم چجوری پاس کنم🤣💔

در حد جمع و تفریق؟🥴😂🤣 واییی کی گفته این حرفو آخه اگر علاقه داشته باشی میتونی بخونی به نظر من برو ...

ریاضیم خیلی ضعیفه در حد نمره ۱۰ یا ۱۲ ولی ب حسابداری علاقه مندم

2706