2733
2734
عنوان

دوستان‌ کمکککککک لطفا

59 بازدید | 10 پست

سلام دوستان عزیز

لطفا همفکری بهم بدید

من مدت هاست با شخصی که بیان‌هایت عاشقش بودم به مشکل خوردم …. در عرض چند ساعت بدون هیچ مشکلی همه چی مثل یه شوک تموم‌ شد ،اصلا هم دنبال این نیستم الان شما دلیلش رو بهم بگید چون ۲ سال از روش گذشته و خودم به همه چی فکر کردم …. منتها تو این ۲ سال مقاومت وحشتناکی برای حرف زدن داره ،یک سری اتفاقات هم‌ این وسط از طرف دوستان مشترکمون رخ داده که ازش بی خبره ( به عنوان مثل مخ زدن دوست متاهلش که زن و بچه داره و دوست سی سالش بوده برای من‌ با وجود اینکه میدونست من دنبال حرف زدنم و عاشق دوست ‌سرمم و خیلی نقشه ها برام ریخت ) خیلی جریان ها این وسط پیش اومده که خبر نداره …. و انقدر مقاومت برای حرف نزدن بصورت بسیار غیرمنطقی داره که من واقعا نمیدونم چکار کنم …. ۲ ماه پیش بهم پیغام زد گفت حرف میزنیم ،منم منتظر موندم ،پریشب رفتم پیش یکی از دوستای مشترکمون که بهش بگه با من حرف بزنه چون نوشتن یا وویس دادن یه سری سوتفاهم ها تو اینترنت سخته …. دوستش گفت من چند روز دیگه بهش میگم و حرف نمیزنه و اینا …. تا اینکه خودش دیشب پیغام زد یه سری حرف های عجیب  زد که من میخوام صداشو ضبط کنم و پاپوش درست کنم و کارهای خطرناک کنم که من پشمام ریخت …. و گفت حرف نمیزنم تو خطرناکی …. حالا دوستش گفته من تو این هفته باهاش حرف میزنم

اما من دیگه تحمل ندارم

چون سر این مساله به مشکل جدی جسمی خوردم متاسفانه

به خاطر یه حرف زدن !

واقعا مسخره س

کمکی که ازتون میخوام اینه

من دوست دارم امشب یه وویس طولانی بهش بدم همه چیزو تعریف کنم …. هرچند میخواستم جواب های اونم بشنوم اما دیگه خسته شدم

از طرفی هم خوب دوستش چند روز دیگه میخواد باهاش حرف بزنه ( اگرچه که حس میکنم دیشب زده و دروغ گفته بهم )

به نظرتون علارقم اینکه دوستش میخواد باهاش حرف بزنه من وویسم رو بدم ؟

میدونم وویس طولانی ای هم میشه قطعا ولی چاره ای 

ندارم دارم میمیرم

من اینجا دارم بد قضاوت میشم و نابود میشم

نگید که ولش کن و اینا

جای من نیستید

فقط ازتون راهنمایی دوستانه میخوام

اتفاقات عجیبی افتاده این وسط

و من جسمم مریض و خسته شده

لطفا هم فکری کنید

🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط میتونم بگم که ، هر چقدر عاشق هستی ، هر چقدر سخته ، را کن و برو ، و اینکه چند وقت باهم بودین ؟!&n ...

یک سال و نیم

اما دیگه برام پیش نمیاد

من ۷ بار عاشق شدم

یکبار جدا شدم

کندن و‌ رفتن رو خوب بلدم

الان اصلا مساله ام اینا نیست

میخوام بدونم وویسه رو بدم‌یا منتظر دوستش شم‌که اصلا نمیدونم تا الان باهاش حرف زده یا نه

یک سال و نیم اما دیگه برام پیش نمیاد من ۷ بار عاشق شدم یکبار جدا شدم کندن و‌ رفتن رو خوب بلدم ا ...

نه نده ، من نمیدونم چه شخصیت ادمی هستی ، اما اینو میدونم پیگیر ادمی شدن ک حتی نمیخواد باهات صحبت کنه اشتباه محضه ، خودتو کوچیک نکن به هیچ وجه 

نه نده ، من نمیدونم چه شخصیت ادمی هستی ، اما اینو میدونم پیگیر ادمی شدن ک حتی نمیخواد باهات صحب ...

آخه حرفام مهمه

مربوط به دوست بی ناموسشه که خبر نداره

یه سری دروغا این وسط گفته شده

منم حال جسمیم بده

تحمل فشار و استرس ندارم

خسته شدم از این همه تقلا

به من میگه صدامو ضبط میکنی پاپوش درست میکنی

من از کجا بدونم این حرفا از کجا اومده

۲ ساله دنبال حرف زدنم 

آخه حرفام مهمه مربوط به دوست بی ناموسشه که خبر نداره یه سری دروغا این وسط گفته شده منم حال جسمیم ...

مطمئن باش اگه این مسائل براش مهم بود خداقل صداتو میشنید ، نه اینکه اینهمه اذیتت کنه 

2738
مطمئن باش اگه این مسائل براش مهم بود خداقل صداتو میشنید ، نه اینکه اینهمه اذیتت کنه 

اون آخه حتی نمیدونه چی شده مساله اینه 

اصلا هر چی

من نیار دارم حرف بزنم

فقط مگه خواست اونه

فقط سوالم اینه

چون نمیدونم دیروز با دوستش حرف زده یا نه که بعدش پیغام داده

آیا من صبر کنم بار دوستش باهاش حرف بزنه

یا نه همین امشب همه چیزو بگم

خسته شدم 

نمیدونم آخه اون‌ دوستش که پریشب رفتم بهش راپورت داده بوده که با توپ پر اومد اون حرفا رو زد یا نه …. چون بعد یک ماه که گفته بود حرف میزنیم یهو دیشب نظرش عوض شد …. حالا همون دوستش گفته من بهش چیزی نگفتم ‌‌و تو‌سفر میخوام بهش بگم …. حالا من نمیدونم چیو‌ باور کنم !!!! بهش وویسه رو قبل این سفره بدم یا اینکه به حرف دوستش که نمیدونم باهاش حرف زده یا نه اعتماد کنم و صبر کنم …. در هر صورت که باید وویس. رو بدم …. اما میگم نکنه دوستش بتونه راضیش کنه با من حرف بزنه ،از طرفی هم میگم نکنه وویسه رو بدم یه سری چیزا رو بدونه اصلا خودش حرف بزنه قبلش