2733
2739

ببین کانون زبان خیلیییییییییییییی سخت گیرن و من حتی یک ترم افتادم ولی اگه بخوای از صفر شروع کنی در عرض 5سال یا کمتر ایلتس میتونی بگیری البته از سطح higeبود فکر کنم باید بری یه جای دیگه چون هدف کانون ایلتس نی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کانون زبان خیلیییییییییییییی سخت گیرن و من حتی یک ترم افتادم ولی اگه بخوای از صفر شروع کنی در ع ...

اتفاقا سخت گیر میخام ولی مدرکش معتبر باشه 

صفر نیستم ولی مدارک بدردبخور میخام 

اخه یکی اینجا گفت یکونیم ساله تموم کرد تو کانون 

فشرده میشه خوند ؟

2731
اتفاقا سخت گیر میخام ولی مدرکش معتبر باشه  صفر نیستم ولی مدارک بدردبخور میخام  اخه یکی ا ...

بله  اتفاقا  میتونین  ولی باید یه مدت زمان خیلی زیادی رو صرفش کنین من خودم پی گیر  کاراشم   که فشرده بخونم تشریف ببرین ییکی از مراجع کانون اونجا تعیین سطح کنین  هر 4ترم  یکساله  هر ترم20جلسه و هر جلسه1/5ساعت و معلمای عالی داره و دوست داشتنی هستن امیدوارم کمکتون کرده باشم  اخه خودم خیلی راضیم💓

بله  اتفاقا  میتونین  ولی باید یه مدت زمان خیلی زیادی رو صرفش کنین من خودم پی گیر&nbs ...

خیلی ممنونم بابت راهنماییت 🙏🙏🙏 

مدارکش معتبره یعنی میشه تدریس انجام داد با مدارک 

و جاهای دیگه بدردمون میخوره مدارک کانون ؟ 

[QUOTE=336846482]خیلی ممنونم بابت راهنماییت 🙏🙏🙏  مدارکش معتبره یعنی میشه تدریس انجام داد با مدارک  و ج ...[/QUOTببله حتی تو ترم هایی بالاتر اگه نمراتتون خوب باشه میتونین توی کانون تدریس کنید

ببله

[QUOTE=336846482]خیلی ممنونم بابت راهنماییت 🙏🙏🙏  مدارکش معتبره یعنی میشه تدریس انجام داد با ...

مرسی واقعا 

امیدوارم همیشه موفق و موید باشی تو تمام مراحل زندگیت 🙏 💐

یه سوال دیگه داشتم فقط 

من محل زندگی خودم شعبه کانون نداره و فقط از این اموزشگاه ها که اسمای متنوع و من درآوردی هست 

بنظرتو کانون خوبه یا سفیر یا چیزهای دیگه ؟ چون باید رفتوآمود کنم برام مهمه که عالی باشه زمانم هدر نره 

2740