2737
2734
عنوان

حس میکنم ۴سال عمرم رو باختم

162 بازدید | 22 پست

۴ سال عروسی کردم مجردیم خیلی به خودم میرسیدم

بعد از ازدواجم شوهرم پول نمیداد چیزی بخرم 

شدم یه کهنه پوش گدا که خیلیا میگن لباس خوبی بپوش هی میگفتم گناه داره پول نداره

الان بچم دنیا اومده روی یه میلیون براش وسایل مسخره میخره که اصلا نیاز نیستن برا مهمونیش ۳ تا گوسفند خریده بعد برای من یه کفش ساده و چیز ارزونی نمیخره خیلی خودمو بی ارزش کردم

حس بی ارزشی میکنم خودمو باختم 

خب مگه با هم مشورت نمیکنید؟خودش تنهایی میره میخره؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه حداقل واسه بچت خرج میکنه از همون اول میگم الانم میگم وقتی به خودت برسی خرج خودت کنی شوهرتم مجبور میشه برات فراهم کته اگه به فکرش باشی یه وقت پولش خرج نشه از خداست براش مهم نیست لباس کهنه بپوشی یا نو

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
2738
فقط میگه ندارم قسطام زیاده منم باور کرده بودم 

نمیدونم والا من و همسرم چه موقعی که بخواهیم خرج کنیم چه پس انداز با هم‌مشورت میکنیم.مثلا پسرم ۸ ماهشه همسرم گوسفند عقیقه کرد میخواس قربونی هم بده من گفتم دیگه لازم نیست اونم قبول کرد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
بیشتر توضیح بده  الان چطور شدی

زنی که ارج نداره خرج نداره بخدا با پوست و گوشت و استخونم درک کردم.الان دیگه هروقت هرچی دلم بخواد میخرم.شوهرم برام ی کرم بزور میخرید الان شونصد مدل ابرسان و ... دارم.مجبورش کن بخره

[QUOTE=336845176]زنی که ارج نداره خرج نداره بخدا با پوست و گوشت و استخونم درک کردم.الان دیگه هروقت هرچی دلم بخواد میخ ...[/QUOTE

چطور قانعش کردی پول بده بعد از اینکه عادت کرده بود 

الان بدش نمیاد از رفتارت که خرج می‌کنی

ا حرفت رو بعد از ۴ سال بهش رسیدم 😔

حالا بعضی مردا اینجوری نیستن شوهر خواهرم اینقدر براش خرج میکنه تو عروسی یه فامیل لباس تکراری پوشیده بود باهاش دعوا کرد چرا نگفتی برات لباس بگیرم بعضی مردا حساسن رو این چیزا کسی به زنشون حرف نزنه ولی بعضی مردا فقط پولشون براشون مهمه

فقط خداااا     آقایون درخواست دوستی ندیدن لطفااا 
زنی که ارج نداره خرج نداره بخدا با پوست و گوشت و استخونم درک کردم.الان دیگه هروقت هرچی دلم بخواد میخ ...

چطور قانعش کردی پول بده بعد از اینکه عادت کرده بود 

الان بدش نمیاد از رفتارت که خرج می‌کنی

2706