2737
2734
عنوان

دلیل طلاقتون چی بود طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 61 پست
ب من گفتن تا اونجای ک میتونی درخواست نده  مهریه بذاری اجرا با نفقه مردا برای اینک پول ندن  ...

من شوهرم فکر نکنم طلاق بده و فقط لجبازی داره می‌کنه و میترسم مهریمو بزارم اجرا بدتر کنه

اینجوری درخواست طلاق میدم ممکنه شورا سازش بدن مارو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۵ سالمه شوهرم ۳۰ سالشه

تفاوت سنی تون کمه 

مال ما زیادهه 

اگ زیاد اذیت کنه میگم اصلا نمیخام اقا بیا طلاق بده مهریه رو میبخشم 

شاید مشورت کنم بگم توی دادگاه مهریه  مهریه بجای حق طلاق ک اینو قبول نمیکنه میدونم 

جهیزیه تو چیکار کردی  ب من گفت با مامور بیا ببر  ۱۲ جلسه دادگاه دارم برای جهیزیه  ...

جهیزیه م همونجاست 

باید اول مطمئن بشم طلاق میخواد بده بعد میرم میارم الان از هیچی مطمئن نیستم 

فقط صورت جلسه دارم که می‌خوام همونو ببرم که بیرونم کرده و عسر و حرج و اینا رو بگم

2731
من شوهرم فکر نکنم طلاق بده و فقط لجبازی داره می‌کنه و میترسم مهریمو بزارم اجرا بدتر کنه اینجوری درخ ...

ارهه اینم میشه 

ن من مهریه گذاشتم اجرا چون کارش قابل ببخش نبود واقعا 

معذرت هم نمیخاد ک بگم اره پشیمونه 

توی شورا گفتن دست پدر زنت میبوسی ک زنت بگرده گفت این کارو نکردم ک دستشو ببوسم ک زنم برگرده زنم خودش رفت 

تفاوت سنی تون کمه  مال ما زیادهه  اگ زیاد اذیت کنه میگم اصلا نمیخام اقا بیا طلاق بده مهر ...

حداقل کاش اندازه سنش درک و شعور داشت همین که قبول کردی باهاش ازدواج کنی یه لطف بوده در حقش واقعا 

مهریتم که کمه و دیگه بدتر😔😔

جهیزیه م همونجاست  باید اول مطمئن بشم طلاق میخواد بده بعد میرم میارم الان از هیچی مطمئن نیستم& ...

من جهیزیه مو درخواست دادم چون 

ترسیدم دست بزن نابودش کنن دوبرابر مهریه ام هزینه جهیزیه ام شد 

اگ واقعا کارش قابل ببخش هست 

صحبت کنی ی کاری میککن بگردی 

فعل تو مهریه تو اجرا نذار به وقتش وقت داری

مال من کترش قابل ببخش نبود اجرا گذاشنم 

2740
اعتیاد ب شیشه هرویین ترامادول ........  دوسال طول کشید تا کامل جدا شدم ولی هنوزم برا مهریم درگ ...

نه من دلیلی ندارم بجز شکایت کیفری که کتک کاری شده 

وگرن هیچی 

پس من بالای دوسال باید درگیر باشم 

حداقل کاش اندازه سنش درک و شعور داشت همین که قبول کردی باهاش ازدواج کنی یه لطف بوده در حقش واقعا&nbs ...

ن بابا عقلش اندازه پسر ۲۰ سال هم نیست 

تفاوت سنی مون اصلا ب چشم نمی اومدش اصلا 

بدبخیت شغل دار خونه دار ب چیزی اعتیاد تداره 

هیچ حقی ندارم بجز اینک ۶ ماه نفقه نداد

ک ۱۱ دادگاه نفقه هستش بده نفقه رو دیگ اونم نمیتونم اقدام کنم 

۱۱ دادگاه ونفقه ام ۱۲ دادگاه جهیزیه

اخ نمیشه  واقعا نمیشه  زندگی خوبی هم داشتم دلم واقعا میسوزه  شوهرم سختی زیاد کشید ...

چقدر دلم گرفت اينكه گفتي عاشقانه با سختي به هم رسيدين و زندگيتون خوب بوده 

پدرت بزرگتر و فهميده تر بود بايد تو دعوا خويشتنداري و همسرت و اروم ميكرد بايد بزرگي ميكرد واقعا مقصر دو طرف هستن هم شوهرت هم پدرت 

كاري كه شده اينجور چيزا ديگه مثله قبل نميشه 

چقدر دلم گرفت اينكه گفتي عاشقانه با سختي به هم رسيدين و زندگيتون خوب بوده  پدرت بزرگتر و فهميد ...

اصلا یهویی شد 

انگار یهو جنی شد 

قاطی کرد 

جفتشون مقصر بودن ولی اون خیلیی کار بدی کرد خیلس 

2706