2733
2739

چقد خوشبخت بودم و نمیدونستم ،دغدغه چیزاییو داشتم که درمقابل این داغ ،هیچ‌بودن 

نمیدونستم داغ جوون چیه 😭😭😭😭

غرق‌شدم ولی خفه نمیشم،میسوزم ولی جون نمیدم ،در پایانی بی پایان به سر میبرم ،کاش درک نکنی چی میگم 🖤

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای داد از رفتگان بی برگشت ... صلواتی هدیه میکنی به همه در گذشتگان از جمله پدر جوونمرگ منم؟

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2742

آخ دقیقا،واقعاسخته

خصوصا وقتی عزیزباشه برات

مربی یوگا❤️دانشجوی تربیت بدنی ❤️اگ برنامه غذایی مناسب خودتومیخوای یا دوست داری توخونه ی خودت ورزش کنی و به اندام دلخواهت برسی با کمترین هزینه مربی خصوصیت میشم و زیرنظرت میگیرم وتنهات نمیذارم تابه چیزی ک میخای برسی❤️تومیتونی بهترین ورژن خودت باشی فقط کافیه ک بخوای🤍برای مشاوره طب سنتی هم در خدمتم
😔😔😔 منم داداشم۲۵ سالگی فوت شد و داغونمون کرد

چطور کنار اومدین؟, 😭🖤

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
كي بوده نسبتت چي بوده

😭😭خواهر ۲۸سالم و بچه دوسالش

ای داد از رفتگان بی برگشت ... صلواتی هدیه میکنی به همه در گذشتگان از جمله پدر جوونمرگ منم؟

چشم 🖤

2740

تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه خیلی سخته بخصوص برای دل یک مادر 🥀

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
چشم 🖤

ممنونم ولی یادت باشه داغ همیشه میمونه و میسوزونه من ک بابام همیشه جلو چشممه قلبم درد میکنه دیگه از نبودش

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍

داغ جوون آدمو نقره داغ میکنه.

دردی داره ک هر لحظه جون میدی ولی نمیمیری.

من ۱۲ سال پیش داداش ۲۴ سالم فوت کرد سوختیم و جزغاله شدیم الان ک الانه میسوزیم مخصوصا مامانم.. خیلی دردناکه 

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2706