2737
2734
عنوان

میخوام لاک بزنم خجالت میکشم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خود رسیدن مساوی با لاک و آرایش کردن و .... اینا نیست عزیزم میخوای به خودت برسی ظاهری برو مانیکور ...

از دید اسی لاک زدن حس خوبی بهش میده لباساش خوب باشه حس خوبی بهش میده پس بله ب خود رسیدن برا اسی ایناس براش ما اینایی ک گفتی

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
2728

از رنگای نود و پاستلی انتخاب کن ،خیلی شیکن رو انگشتای دست ...

لاکای جیغ برای محیطای رسمی یه کم تو ذوق میزنه از دید من 😅

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

عزیزم اول اینکه ان شاءالله موفق باشی دوم اینکه به خود رسیدن و شیک بودن ارتباطی با لاک زدن نداره قشنگم همین که ناخن مرتب و تمیز و تا اندازه ای بلند باشه به نظرم زیباست و کفایت میکنه

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫

آراستگی مگه به لاکه عزیزم؟؟ 

شما به پوست دستو صورتت برس چون بنظر من زیبایی توی داشتن پوست تمیز و یکدسته برای ناخنات هم بنظرم لاک لازم نیست ولی مراقبت کن کرم یا پماد بگیر برای دور ناخن‌هات که ریش ریش نشن وناخن هاتو سوهان بکش همین 

این نیز بگذرد.... 
2740
یه لاک رنگ ملایم بزن. عزیزم یه سوال. من خواستگار وکیل دارم. به نظرت ازدواج با وکیل چه مزایا و معا ...

اره دوس دارم یه رنگ ملایم خوشرنگ بگیرم .والا راسش بگم ۹۰ درصد وکیل مرد نرمال نیستن .چون تجربش داشتم طرف متاهل بود بهم چرت و پرت میگف . یا تو اینستا پیج حقوقی بود و من فالوش داشتم  یه استوریش ریپ زدم جواب دادم سوالات حقوقی بود .دیدم جواب داد بعد نوشت خیلی خستم بغلم کن .منم انفالو کردم .اون پیامش دیدم سریع حذف کرد. کلا وکیل مرد به درد زندگی نمیخورن .با زن ها طلاق گرفته درارتباطن .همسایمون هم وکیل هس چندسال پیش یکیو صیغه کرده بود زنش خیلییی خوشگل و عروسک دوتا بچه داره .

بزن مگه جرمه

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
با ناخونای لاک زده چه جوری تو دادگاه راهتون می دن ؟

والا همه جا همینه 

قبلا ما گزینش رفتیم به بلندی مقنعه هامون از زیر چادر گیر میدادن به رنگ جوراب گیر میدادن الان معلما پلنگی شدن

2706