2737
2734
عنوان

میخوام لاک بزنم خجالت میکشم 🥲

1025 بازدید | 67 پست

بچه ها من لاک نمیزنم جز عروسی ها .امسالم اولین بار اونم یکی واس اموزش کاشت ناخن میخواست رایگان انجام داد صدف ناخنم داغون شد به کنار .ناخن خودم رشدش خوبه ماشالله اما من میخوام لاک بزنم سختمه معذبم .کم سن هم نیستما .میخوام به خودم برسم چون وارد شغلی دارم میشم که باید اراسته و شیک باشی ظاهر مهمه .ازطرفی یبار کاشت ناخن انجام دادم برادرم گف اره مگه کسی با لاک قرمز میره دادگاه .درصورتی که رنگ سرخابی بود بعد بی ادبه بهم گف چه ج.ن.ده بازیا 🥲😑یا دعوامون شد پریشب بهم گف .لا.شی .قهریم و کلا ازش متنفرم .من دارم وکیل میشم باید به خودم برسم باید خوشتیپ باشی .مانتو اداری میخوام یکی دیگه بخرم نمیدونم ست بخرم یا تک .میخوام لاک بزنم والا سختمه بخاطر این کثافت و حرفش .یا کلا معذبم تاحالا چون نزدم .اما الان کلاس ها کانون شروع شده همه دخترا انقدر شیک و به خودشون میرسن .یه رنگ پوست پیازی یا ملایم بگیرم .لاک تو کشوم دوتا دارم اما چند ساله نزدم 😑😟

لاک نود 

یک عدد زن آینده ی اَمیر هستم 😌 یه اَمیر دارم که هیچکی نداره💍👩‍❤️‍👨😌🧿تازه ۲۰۶ ام نداره😎😂 شاید باورتون نشه اما بعد از ممدا  اَمیرام بگیرن🥺 با اَمیرا دوست شید😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزن 

بزن

بزن

بیحیال حرفاش 

ولی تو لاکتو بزن،ب خودت برس،حسرت میشه برات ،دل مرده میشی

ب جهننم هرچی گفت 

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

وکالت چ ربطی ب رنگ  لاک داره

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2738

حالا یه چیزی کسی بگه میگی مرده شور هر چی ادم بی کلاسه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

هر کاری عشقت میکشه  انجام بده

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

به خود رسیدن مساوی با لاک و آرایش کردن و .... اینا نیست عزیزم

میخوای به خودت برسی ظاهری برو مانیکور ناخن هات زیبا باشه 

عطر بزن بوی خوب بدی

ذهنت را زیبا کن

اعتماد به نفس داشته باش 

برو ماساژ روحت آروم شه 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

یه لاک رنگ ملایم بزن.

عزیزم یه سوال.

من خواستگار وکیل دارم.

به نظرت ازدواج با وکیل چه مزایا و معایبی داره.

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا
2706