2737
2734
عنوان

دلم میخواد خودمو بکشمممم😭😭😭😭

125 بازدید | 15 پست

کنکور امروز آسون بوده همه درصدای عالی زدن فقط منم کل وقتمو گذاشتم واسه نهایی رو کنکور تیر سرمایه گذاری کردم😭😭😭😭😭 حالا چیکار کنم گریم گرفته 

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

بله خیلی آسون بوده باید خیلی بالا زده باشن تا بهشون تراز بده کنکور آسون هم دردسر داره 

چطور دادی شما؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله خیلی آسون بوده باید خیلی بالا زده باشن تا بهشون تراز بده کنکور آسون هم دردسر داره  چطور دا ...

از هرکدوم 20 درصد 

2740
از هرکدوم 20 درصد 

من شنیدم شیمی خیلی سخت بوده اونم ۲۰ زدی؟

فیزیک که میگن خیلی آب خوردن بوده اون رو بالاتر نزدی؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من شنیدم شیمی خیلی سخت بوده اونم ۲۰ زدی؟ فیزیک که میگن خیلی آب خوردن بوده اون رو بالاتر نزدی؟

شیمی کل وقتمو گرفت فیزیک هیچی نزدم

عیبی ندارن اپن یکی رو خوب میدی آن شاء الله، کنکور اسپنم یه جور تو قبولی سخته چون اگه آسون باشه بازم ...

فکر کنم نفر آخر کنکور منم

شیمی کل وقتمو گرفت فیزیک هیچی نزدم

خوبه شیمی درست زده باشی میتونی امید داشته باشی

شیمی اصلا نزدن برای همه‌سخت بوده پس قراره خیلی تراز بده  مثل ریاضی سالای قبل که سخت بود یعنی یکم بالا میزدی خیلی رتبت عالی میشد امسال هم شیمی فوق العاده سحت بوده 

2706