2737
2734
عنوان

کیا از دکتر رفتن میترسن؟؟

79 بازدید | 11 پست

من ۱۰_۱۲ روز پیش یه عمل جراحی سنگین داشتم 

دکترم خیلی اذیت شد سر عملم 

قبل عملم ریسک عملمو گفت بهم و من خیلی ترسیدم

صداش ، چهرش ، اون بوی الکلی ک میده بهم استرس وارد میکنه 

من پنج روز بیمارستان بستری بودم 

هرروز میومد بالای سرم ، به محض دیدنش قلبم به تپش می افتاد و تهوع میگرفتم ...خودشو دور میکرد

فردا باید برم بخیه هامو بکشم ، از الان استرس دارم 

میترسم بزنم زیر گریه 

چکار کنم؟؟  

از الان عزادارم واسه فردا 

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...
فکر کنم تنها موضوعی که ازش باکی ندارم همینه 😂😂

من جدیدا ترسو شدم

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکخر رفتن که استرس خاصی نداره

اما شرایطی که توی متن توصیف کردید استرس داره واقعا

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731

عزیزمم.

انشالله که زودی خوب بشی.

فقط به این فکر کن که سختیش تموم شده.

انشالله بری بخیه هاتو بکشی رو به بهبود میری🌹

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا
دکخر رفتن که استرس خاصی نداره اما شرایطی که توی متن توصیف کردید استرس داره واقعا

میترسم فردا برم یچیز بهم بگه

2740

من سر زایمان اولم همین حس رو به دکترم داشتم چون خیلی اذیت شدم.‌ بعد ده روزم نرفتم معاینه ام کنه. دیگه ام هرگز نرفتم پیشش.

نگران نباش شما فردا برای چکاب حتما برو. تقصیر شما نیست که عملت سخت بوده و اذیت شده.

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من سر زایمان اولم همین حس رو به دکترم داشتم چون خیلی اذیت شدم.‌ بعد ده روزم نرفتم معاینه ام کنه. دیگ ...

به فردا فکر میکنم دلم میریزه

میترسم فردا برم یچیز بهم بگه

منم باشم میترسم...اصلا گاهی بچم رو میخوام ببرم اطفال، میترسم.

با این آمادگی برو دکتر:

بیخود کرده چیزی بهم بگه! میخواست زیر بار ریسک عمل نره!

حقوق بیمار رو باید رعایت کنه

این جملات رو تکرار کن و برو

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟