2733
2739

سلام دوستان یهدسوال خانومایی که سیگار میکشن اگه قبل ازدواج میکشیدید به شوهرتون گفتید یا چی؟؟ شوهرتون هم سیگاریه ؟!اگه نه شکل نداره با این قضیه؟؟ اگه بچه دارید پیش بچه هاتون راحت می‌کشید ازتون سوال نمیکنن؟؟ 

تاپیک زدم راجع بهش.

بعد از ازدواج سیگار رو شروع کردم. به پیشنهاد شوهرمم بود. 

بچه‌هام تا همین یک ماه پیش ندیده بودم سیگار کشیدنم رو تا این که اتفاقی دیدن و خب بعدش تو محیط باز می‌کشیدم کنارشون.

بهشون گفته بودم این کار مربوط به سن اونا نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک زدم راجع بهش. بعد از ازدواج سیگار رو شروع کردم. به پیشنهاد شوهرمم بود.  بچه‌هام تا همین ...

عزیزم من در موردت کنجکاو شدم تاپیکای قبلیتو خوندم نباید به حرف شوهرت گوش میدادی مردا دوس دارن زنارو حالا به هر روشی شده وابسته کنن اینطوری ایرادات خودشون پوشیده میشه و زبونشون دراز چند سالت بود اون موقع که شروع کردی؟؟ همسرت چند سالش بود؟؟ احساس میکنم تو خانواده همسرت چیز عادیه سیگاری بودن چون گفتی یه جا دختر برادر همسرت ۱۶ سالشه با مامان و باباش میکشه،  خودت دو تا دختر داری مراقبشون باش

2731
تو الان تو چه مرحله‌ای؟ پیش از ازدواج؟  سیگار میکشی؟

گاهی میکشم خیلی کم اونقدرم وابسته نیستم مثلن با دوستان میرم بیرون ولی همسرم نمیدونه ، چند بار بهم گفته خوشم نمیاد تو بکشی چون خودش میکشه مادر شوهرمم میکشه گاهی با پدر شوهرم ولی شوهرم اصن دوس نداره من بکشم 

من به همسرم گفتم و مشکلی نداشت البته خودش هم می کشید....یه مدتم هست که گذاشتیم هر دو کنار....پیش پسرمم می کشیدیم با این که تو دوره ی نوجوانیه خودش علاقه ای به سیگار نداره خداروشکر مثل ما نشده.

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
عزیزم من در موردت کنجکاو شدم تاپیکای قبلیتو خوندم نباید به حرف شوهرت گوش میدادی مردا دوس دارن زنارو ...

آره عزیزم. خیلی بده جو خانواده شون. من سعی می‌کنم رفت و آمد و به حداقل برسونم

2740
گاهی میکشم خیلی کم اونقدرم وابسته نیستم مثلن با دوستان میرم بیرون ولی همسرم نمیدونه ، چند بار بهم گف ...

عزیزم یا کنار بذار یا بهش بگو. چون اگر بفهمه الم شنگه میشه و کلا پنهون کاری بدبینی ایجاد می‌کنه.

آره عزیزم. خیلی بده جو خانواده شون. من سعی می‌کنم رفت و آمد و به حداقل برسونم

آره عزیزم بهتره چون خودتم دو تا دختر داری من خودم تصمیم بر حاملگی دارم دیگه تصمیم جدی گرفتم به هیچ وجه سمتش نرم تصمیم دارم با اون دوستایی که تو جمعشون سیگار و قلیون دارن قطع رابطه کنم بزارمشون کنار من متولد ۷۲ تازه ۸ ماهه عقد کردم دوره جواتی فوق العاده ای داشتم همه جور خوشی و جوونی کردم الان فقط میخوام به فکر خانواده جدید و همسر و بچه های آینده ام باشم و مادر سالم و ورزشکاری باشم با پوست و دندون سالم و ریه سالن و خوش عطر ما مادرا باید بوی بهشت بدیم پدرا مهم نیستن مادرا نقش مهمتری دارن تو آرامش و امنیت بچه ها خصوصن دخترا تو هم تصمیم جدی بگیر توکل بر خدا کن تو میتونی آیت الکرسی بخون زیاد

آره کارش آزاده. شش سال از من بزرگتره. الان سی و شش سالشه.

من شوهرم ۴ سال بزرگتره مهندسه و بساز بفروش میکنه اونم تو جمع دوستاش خیلی همه اهل قلیون و سیگار و م ش ر و ب هستن همسرم چون خیلی باهاشون وقت میگذرونه خوب اونم اهلشه ولی اصن دوس نداره من سیگار و قلیون امتحان کنم م ش ر و ب یه چند بار یکم باهاش خوردم ولی خوشم نیومد 

عزیزم یا کنار بذار یا بهش بگو. چون اگر بفهمه الم شنگه میشه و کلا پنهون کاری بدبینی ایجاد می‌کنه.

من زیاد هنوز آلودش نشدم یه چند بار با دوستام امتحان کردم ولی دیگه بهش لب نمیزنم چون خیلی سلامتی و دندونم و پوستم برام مهمه اون چند بارم عذاب وجدان دارم براش

تصمیممو گرفتم کنار میزارم آدم باید اول از همه خودشو دوس داشته باشه سیگار فقط ضرره عزیزم ازدواجتون سنتی بود یا دوس بودید؟ احساس میکنم جنوبی هستید چون سیگار و قلیون برای خانواده همسرت عادیه ؟! آخه یه جور قلیون جز رسومات جنوبی و کرمانیاست 

2706