2733
2739

شده تا حالا یه دفعه ای بی هیچ منظوری حرف بد بزنین یا جملاتی رو مثلا به عنوان شوخی به کار ببرین و در لحظه یا بعدها از اینکه چنین حرف زشتی رو زدین پشیمون شین؟
افراد با شخصیتی که گاهی در برابر آن ها سر به زیر هستیم اگه دقت کرده باشین از به کار بردن شوخی های زشت و جملات زننده خودداری می کنند. چطور میشه مثل چنین انسان هایی بود؟
مثلا در محیط خانواده کسی اهل فحش دادن نیست، شوخی ها هیچ وقت از حد و مرز فراتر نمی ره ولی همون فرد وقتی پا به اجتماع میذاره یا در کنار دوست و غریبه ناگهان تبدیل به ورژنی می شه که برای خودشم عجیب و غریبه...
باشخصیت و با شعور بودن رو چطور میشه تمرین کرد و یاد گرفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهترین راه روزه‌ی سکوته تا جایی که میتونی حرف اضافه نزن میگن همیشه حرفی بزن که ارزش شنیدن داره

سکوت خیلی خوبه اما همیشه هم نمیشه شنونده بود و لبخند زد... صحبت کردن راهی برای معاشرت هست ولی انسان چطور میتونه پخته و با شخصیت باشه؟

تو اقوام یه خانمی هست زیاد حرف میزنه لابه لای حرفاش چرت و پرت و شوخی های بی معنی میکنه بعدش میگه وا ...

بله این رو قبول دارم.
کلا منظورم اینه که فردیکه حتی کم صحبت می کنه چی میشه یهو میشه یه آدم بد دهن.. طوریکه خودش می مونه این حرفا رو از کجا یاد گرفته

بستگی به شخصیت و تربیت خود اون طرف داره اگه کلا ادم با ادبی باشه خب شوخی بی ادبی نمیکنه 

و دوما اینکه باید روی انتخاب دوستاش هم دقت کنه 

منم خودم تو خانواده اصلا اهل فوش حرفای زشت نیستیم 

تو جمع همکارام ودوستانم یه جوری رفتار کردم دیگه  میدون من بدم میاد جلو من رعایت میکنن 

دوستای صمیمیم هم که مثل خودم هستن 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740
بستگی به شخصیت و تربیت خود اون طرف داره اگه کلا ادم با ادبی باشه خب شوخی بی ادبی نمیکنه  و دوم ...

خدا زیاد کنه چنین آدم هایی رو ...
فرد 50 ساله ای می شناسم که تا به حال یک بار از حد و مرز فراتر نرفته و همیشه به نیکی ازش یاد میشه. موندم با اینکه در جمع آدم هایی هست که شوخی های بد می کنن و حرفای رکیک می زنن چطور اینقدر با شخصیت مونده

خدا زیاد کنه چنین آدم هایی رو ... فرد 50 ساله ای می شناسم که تا به حال یک بار از حد و مرز فراتر نرفت ...

دیگه اون خیلی رو خودش تسلط داره به خاطر سن هم هست 

ولی کمال همنشین واقعا اثر داره

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
شما شروع کن کم‌کم متوجه حرفم میشی

شخصی هست که در کل خانواده از شوخی های زشت و رفتار زننده استفاده میشه، اما این یه نفر انگار تافته جدا بافته س. چطور میشه در چنین خانواده و جامعه ای چنین با شخصیت باشه... جوونم هست فکر کنم اواخر 20 یا شاید اوایل 30 سالگیشه

نمی دونم می تونم منظورم رو برسونم یا نه