2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم

112 بازدید | 12 پست

مگه دو از آزادی نمی زدن مگه نگفتن اختیاری پس چرا هرچی از دهنت در میاد به محجبه ها میگن عقده آیی ها نگین نه پس اینایی که تو اینستا و یوتیوبن کیان بخاطرع کارم مجبورم برم اگه می خوای بیای گزارش بزنی اذیت کنی فحش بدی بکن یه آدم مثل من چیزی واسه از دست دادن نداره

فقط خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من خودم وسطم اما دارم میبینم دیگه، وقتی محجبه ها و...تمام حق رو به خودشون میدن و قوانین کشور و...پش ...

پس شعار خودشون چی حق چیم براشون پیدا شده من آزاد نیستم حتما باید بریزم بیرون خودشون فقط آزادم 

فقط خدا
دیگه تقصیر آدم چادریو باحجاب نیس

عزیز توی این بحثای بین این دو گروه اصلا شرکت نکن. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
پس شعار خودشون چی حق چیم براشون پیدا شده من آزاد نیستم حتما باید بریزم بیرون خودشون فقط آزادم 

آخه وقتی حرفی نزنی بهشون که چیزی نمیگن،،باهاشون بحث نکن. توی مچازیم بیشتر اکانتا فیک و از متافقینن. یا بچه مدرسه ایا. وگرنه کسی بیخود به کسی فحش و بد و بیراه نمیگه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋