2737
2739
عنوان

چیکار کنم پوستم شفاف بشه؟

366 بازدید | 18 پست

پوستم سفیده، جوش و لک هم ندارم، ولی بعضی وقتا به زرد میزنه و یجوری میشه

دوست دارم یکم بازتر بشه و یه ته رنگ سرخی چیزی داشته باشه که همیشه شبیه روح نباشم

چیکار کنم بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لایکم بنما

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740

تغذیه خیلی مهم سبزیجات،مایعات،آبمیوه های طبیعی و میوه و آب

فست فود و شیرینی جات و تنقلات مضر نخور

مکمل ها و ویتامین های مناسب برای پوستت استفاده کن

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫

سلام عزیزم زردی چهره معمولا بخاطر طبع مزاج هست صفراوی ها اینجورین منم اینجوری بودم

آب زیاد بخور 

مصرف سبزیجات و میوه هاتو زیاد کن

هر روز عناب دم کن فوق العادست واسه پوست چهره رو زیبا میکنه

خاکشیر ناشنا میل کن یه قاشق تو یه لیوان اب

و در اخر روتین پوستی

اگه پوستت خوبه الکی دستکاری نکن 

شما از داخل به خودت برس لپ گلی میشی😁

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤 تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706