2737
2739
عنوان

اگه خواهرشوهرتون این رفتارو بکنه...

366 بازدید | 26 پست

حدود 3 ماه هست که عقد کردم. نامزدم توی شهر ما میره سر کار و خونه اش هم در شهر ماست. خونه ی پدر و مادرش شهر دیگه هست. اخر هفته یه مراسمی بود و من نرفتم. بخاطر اینکه سرماخورده بودم و از یه طرف اگه میرفتم ممکن بود به کسی انتقال بدم و از طرف دیگه خب انرژی رفتن رو نداشتم. مادر و پدرم هم قرار بود بیان؛ اما خب شرایط من رو که دیدن، مادرم به مادرشوهرم زنگ زد و گفت که من سرما خوردم و حالم خوب نیست و گفت که خودشون هم نمیرن. نامزدم رفت. بعد دو روز خواهر شوهرم پیام داد که سلام. خوبی. نیومدی.

انگار اصلا خبر نداره چرا نرفتم. توقع داشتم حداقل زنگ بزنه و حالمو بپرسه. پیام داد اونم اینطوری که انگار مریضی من خیلی بی اهمیت بوده. منم جواب دادم که مگه خبر نداشتی؟

اونم گفت الان توی این فصل دیگه سرماخوردگی و اینا عادی شده.

یعنی انگار من خیلی حساسم و بیخودی نرفتم و خودمو لوس کردم.

به نظرتون حساسیت من بیجاست؟ شما بودین چی میگفتین بهش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساسیتت بی جاست

محلش نده

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2728

واااا بدید. انقد به هر چیز گیر ندید. فکر کن خواهرت پیام داده. جواب بده بره. دیگه برای سرماخوردگی که نباید مردم خودشون رو هلاک کنن از احوالپرسی و عیادت و ... یه چیز روتین معمولیه که یه احوال پرسی معمولی میخواد 

2738
2706