2737
2734
عنوان

پول تو جیبی تون جقدره؟!

312 بازدید | 24 پست

سلام ، شبتون بخیر 

اگه پول تو جیبی میگیرید چقدره و اینکه شوهرتون واسه مخارج خونه جقدر بهتون میده ؟

من خودم دو ماهه کار میکنم تازه ، تقریبا یه ساله ازدواج کردم ، حقوقم برای خودمه و هر چی دوسداشتم میگیرم و شوهرم هفته ای ۱،۵۰۰ تا ۲ تومن واسه هزینه های خرد ریز میده بهم ، مثلا واسه اینکه یه وقتایی واسه خودم غذایی چیزی سفارش میدم  ،خرید خونه مث خورد و خوراک و اینارو ماهی یه بار میریم یهو میریم واسه یه ماه میگیریم ،خرید لباس هم روزی ک بخوام برم خرید بهش میگم اونم جداگونه میده ، میخوام بدونم شماها چقدر میگیرید و چه هزینه هایی دارید ؟! من جدیدا پول کم میارم ، امروز مامانم خونمون بود ، بهم گفت یکم ولخرجی ، هم حقوق خودتو هم ماهی ۸ تومن شوهرت میده ، چیکار میکنی ، لباس و خرد و خوراکم ک با شوهرته ،  از زنای دور برم نمیتونم بپرسم چقد میگیرن ،میخوام بدونم من ولخرجم یا چی 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه شوهرم میگه تو خیلی کم توقعی از اینور مامانم میگه ولخرجی 

از شوهرت خرجیتو بگیر 

به خودت برس ولی در کنارش برا خودت پس انداز هم بکن تو این مملکت معلوم نیست فردا چی میشه متاسفانه 

2740
حقوقم ۱۶ تومنه ، اما خب بنزین و گاهی حال ندارم با اسنپ میرم ، یا از بیرونم واسه نهارم خیلی غذا میگیر ...

من ک شاغلم و روزی دوبار با اسنپ میرم و میام ماهی سه میلیون هزینه اسنپه

اسنپ ک خیلی نمیشه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
حقوقم ۱۶ تومنه ، اما خب بنزین و گاهی حال ندارم با اسنپ میرم ، یا از بیرونم واسه نهارم خیلی غذا میگیر ...

یه ربع سکه هرماه برای پس انداز بخر

بقیشو باارامش خرج کن 

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

کارت همسرم دستمه دگه همه خریدخونه وبقیه هزینه هارم میپردازم خریدای خودمم انجام میدم امامثل شماماهی ۲۴تومن خرجمون نیست بخواهیم ماهی ۲۴تومن خرج کنیم ماهی ۱۲۰میلیون میشه😃😃

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

شوهر من هرماه ۲۰ تومن میریزه ک کل خرجای خونه سفارش های غذا وسیله خونه ارایشگاه خودم لباس خودم و شوهرم و پسرم از همونه...

حالا من کلی پس انداز دارم

چ میکنی با پولات واقعا

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2706