2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهایت ۴۵ شاید اگه بشه

اینا که میگن تو مجردی بری نمیدونم چی رو فریز کنی واقعی اثر داره؟ببخشید تقریبا هیچ اطلاعی ندارم درباره ی بارداری چون علاقه به بچه اونقدر ندارم سنمم کم نیست ۳۰ام حدودا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2728
منم ۲۷ فریز کردم به صورت کلی خوبه بد نیست

چه جالب

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740

بستگی به خودت داره 

خاله من ۳۶ سالگی بچش به دنیا اومد و‌ الان که بچش ۵ سالشه اصلا حوصله سر و کله زدن باهاشو نداره 

همش من و خالم اینا داریم بچشو بزرگ میکنیم 

بعضی وقتا بچه هر چی مریضه گریه میکنه یا هر چی ول میکنه میره میخوابه میگه اعصابم نمیکشه 😐😐

من الان ۳۶ سالمه پسرم ۸ ماهشه.البته بچه دوممه.سختم نبود اصلا الانم خییییلی خوشحالم که دارمش

دختر منم چند روز دیگه ۸ ماهش میشه😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2706