2733
2734
عنوان

بیاین عزیزان [دوس معمولی]🌍

53 بازدید | 6 پست

من از ی اقای برای اولین بار خوشم میادش طرف هم از من حالا قصد ازدواج هم من هم ایشون نداریم اولویت من هدفهامه ب ازدواج فکر نمیکنم ایشون رو هم نمیدونم چون نپرسیدم [ از اولش هم گفتم بهشون چهارچوب و خط قرمزهامو و ی رابطه دوستی سالم میخوام ایشون هم با حرفام موافق بودن ]دوستان من اهل اینطوری رابطه یعنی دوس پسرا اینا نداشتم ت این عمرم ۲۳سالمه اما ازش خوشم میاد خودمم نمیدونم چرا یکسال خوردع میشه ک بهشون حس دارم حالا بماند دوتا مشکل دارم اول اینکه من ی حس ترس و استرس دارم نمیدونم چرا[ترس امنیت نه هااا بوکس کار میکنم هر کسی بخواد اذیتم کنه دهنشو پرع خون میکنم] دوم اینکه میخوام بهشون بگم دوس معمولی باشیم نظرتون چیه؟؟؟؟

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

ی ساله با همین؟خب تو این ی سال اگه قصدش ازدواج یمبود بهت میگفت دیگه ،الان مشکلت چیه؟؟

بعدم حس امنیته فقط جمسی نیس ک ب وقتا با حرفا و کارا میشه ادم اذیت ش

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی ساله با همین؟خب تو این ی سال اگه قصدش ازدواج یمبود بهت میگفت دیگه ،الان مشکلت چیه؟؟ بعدم حس امنیت ...

ن یکسال من ازش خوشم میادش تازه اول راه هستیم یکماه داریم باهم چت میکنیم قرار همو ببینیم ک من زمان خواستم [البته قبل از اینکه حسی بهش پیدا کنم دیدمش هم دیده منو برای کارمون]

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
ن یکسال من ازش خوشم میادش تازه اول راه هستیم یکماه داریم باهم چت میکنیم قرار همو ببینیم ک من زمان خو ...

اهان خب اره بهش بگو نکنه یهو ایشون هدفش جدی باشه گنا داره الکی وابسته نشه

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
اهان خب اره بهش بگو نکنه یهو ایشون هدفش جدی باشه گنا داره الکی وابسته نشه

باشه پ ممنونم عزیزم بابت وقتت💙🌱