2737
2734
عنوان

یه سوال مهم دارم بیاین لطفا

65 بازدید | 15 پست

من تو روزای مدرسه (تعطیلات رو در نظر نگیرین)که ۹ روز هست هفته اول فقط ۲ روز رو برم و هفته دوم فقط ۳ روز برای انظباط بده؟یا خانوادم مرخصی بگیرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهم نهایی هست امتحاناتم 

مرخصی برای چی؟؟؟.....

واییییییی ....می دونی من داشتم به همین فکر میکردم که برم یا نه من نهمم....بستگی به مدرسه ای که میری داره...

ولی اگه خیلی مدرسه ی گیری نداری نرو .....یا اگه محیطش خوب نیست ،،خودت تو خونه بخون 

2728
مرخصی برای چی؟؟؟..... واییییییی ....می دونی من داشتم به همین فکر میکردم که برم یا نه من نهمم....بست ...

مجیطش خوب نیست تو کلاس درس داده نمیشه اصلا خانوادم میخوان برام بگیرن فقط شنبه رو میرم با مستمر اصلی

ولی بنظرت اگه زنگ هم نزنم و نرم انظباط کم میکنن؟

مجیطش خوب نیست تو کلاس درس داده نمیشه اصلا خانوادم میخوان برام بگیرن فقط شنبه رو میرم با مستمر اصلی ...

اگه جزو شاگرد های خوب و ممتاز باشی نه کم نمیکنن برای منم محیطش اصلا خوب نیست همه انگار روانی و غیر انسانن

2740
از محیطی که توش درس میخونی چون شرایط منم مثل توعه

برای منم عین توعه....اصلا انگیزه ندارم.....اصلا،،معلم و مشاور هاش اصلا پیگیری نمیکنه اینطور که باید.....معلم ها بچه هارو نمیتونن کنترل کنم چون اکثر اونها بی ادب ان برای همین... تر و خشک رو باهم میسوزونن،معلم ها تو کلاس به جای اینکه از آینده ی تحصیلی و درسی و..... صحبت کنن از شوهر و دوست پسر و اینا حرف میزنن......و بدتر از همه اینها اینکه بچه ها گل و سیگار و مواد می‌کشن و اخراج میشن.....

کلا جالب نیست همه شونو از دور ببینی فکر می‌کنی بیست و اندی سالشونه ولی نه.....انقدر آرایش میکنن.......

منم هیچ علاقه ای دیگه نه تنها به مدرسه بلکه به تحصیل اصلا دیگه ندارم واقعا دیگه نمی تونم

برای منم عین توعه....اصلا انگیزه ندارم.....اصلا،،معلم و مشاور هاش اصلا پیگیری نمیکنه اینطور که باید. ...

واقعا من وضعم افتضاحه حتی میخوام کدرسم رو عوض کنم از بس اونجا دعوا شده که ۸۰ درصدش با من بوده الان مدرسه مت مثل مال توعه بنظرت اگه خودم نرم کم میکنه؟نمراتم حقیقتا پایینه خیلی

واقعا من وضعم افتضاحه حتی میخوام کدرسم رو عوض کنم از بس اونجا دعوا شده که ۸۰ درصدش با من بوده الان م ...

...می‌دونم سخته چون منم دارم عین تو این مدرسه افتضاح رو تحمل میکنم......ولی خودت بخوان ....اگه اینجوریه واقعا نرو چون حال روحیت خیلی بد میشه......من وسواس ذهنی داشتم از قبل بعد وقتی تو این مدرسه اومدم خیلی بدتر شدم مضطرب تر شدم و حتی افسردگی هم گرفتم.....

((((به نظرم سلامتی مهمترین چیز))))

...می‌دونم سخته چون منم دارم عین تو این مدرسه افتضاح رو تحمل میکنم......ولی خودت بخوان ....اگه اینجو ...

من نابود شدم روانشناس هم رفتم با خانوادم امروز بحثم شد گفتم فردا امتحان رو بدم بیام ولی میگن نمیشه باید تا آخر وایسی مادرم حاضره برام مرخصی بگیره ولی سختگیره میگم خودم نمی خوام برم دیگه چرا زنگ بزنی 

من نابود شدم روانشناس هم رفتم با خانوادم امروز بحثم شد گفتم فردا امتحان رو بدم بیام ولی میگن نمیشه ب ...

دقیقاً....من از چند روز پیش مریض شدم....گوشم کیپ شده و درد داره...منم فردا امتحان دارم ولی با این تفاوت که مامانم حاضر نیست برام مرخصی بگیره چون جلسه داره 

البته من گواهی هم دارم یعنی حتی تا دو روز بعدشم میتونم نرم....خودمم دیگه خسته شدم.....از پارسال دارم به ترک تحصیل فکر میکنم.....اینطوری زندگی کردن،با نگرانی و اضطراب و کلی فکر و خیال و تیک عصبی و وسواس ذهنی شدید برام هیچ ارزشی نداره.............

دقیقاً....من از چند روز پیش مریض شدم....گوشم کیپ شده و درد داره...منم فردا امتحان دارم ولی با این تف ...

فقط خدا خدا میکنم شنبه قبول کنه من دیگه نرم اصلا از اون محیط خوشم نمیاد

2706