2733
2739

بیاید که هم اسم این کانال های ک.لاه.بردار رو بگم هم شات بفرستم از تجربه های امسال که گولشونو نخورید..

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

بفرس

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔

عکس اول

عکس دوم 

کلاهبرداری کرده  حالا بازم داره میپیچونه  و با پرویی تمام حرف مبزنه 

کانالش بی بی شی قلمه اسمش

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم تجربه یه کنکوری که اگه میخوند امسالو عالی میداد

2731

❌لیست کلاه. برداران کنکور ❌

۱_کلاسیلند کلا# . هبردار ❌

۲_دلتا کلا# . هبردار ❌

۳_مگا سوال کلا# . هبردار ❌

۴_بی بی سی قلم کل ا# . هبردار ❌

۵_ابجد (اسماعیل نژاد ) کلا# . هبردار ❌

۶_مستر  سوال #کلا هبردار ❌

۷_کنکور بان کلاه# . بردار ❌

۸_سوالات ایران کلا# . هبردار ❌

۹_گلد آزمون کلا# . هبردار ❌

۱۰_آزمونکس کلا# . هبردار❌

۱۱_کلید کام کلا ه#  بردار ❌

۱۲_آزمون فری کلا# . هبردار❌

۱۳_ آریا سعادت کلا# . هبردار❌

۱۴_وحید زارعی کلا# . هبردار❌

۱۵_شاه کلید هیرو کلا# .  هبردار ❌

۱۶_امید_حسینی کلا# .  هبردار ❌

۱۷_آزمون_هاب کل# .  اهبردار ❌

۱۸_آزمون رویال کلا ه# . بردار ❌

۱۹_آزمون آلفا کلا# . هبردار ❌

۲۰_ آقای کنکور کلا# . هبردار❌

۲۱_کارچر_کلید کلا# . هبردار❌

۲۲_عالی کنکور کلا# . هبردار ❌

۲۳_کنکور_سون کلا#  هبردار ❌

۲۴_کلید برتر کلا ه#  بردار ❌

۲۵_محیا مرادی کلا# . هبردار ❌

۲۶_آتا کلید کلا# . هبردار ❌

_تمام کانال های فروش نهایی قبل جلسه کلا#   هبردار❌

تیم پشت پرده کنکور

عکس اول عکس دوم  کلاهبرداری کرده  حالا بازم داره میپیچونه  و با پرویی ...

هم فروختن هم خریدن سوال هر دو کلاهبرداریه و دزدیه 

وقتی ما میتونیم دزدی کنیم اونم از ما دزدی میکنه 

چیکار میخوان بکنن دیگه کاری نمیتونه بکنه

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
2740
پول دادی؟؟؟؟؟

من نه بقیه افراد