2737
2739
عنوان

جدایی ..

422 بازدید | 54 پست

خانومایی که از همسرتون جدا شدین 

بگین ببینم پشیمون نیستین ؟ 

حال دلتون خوبه ؟

بعد جدایی اذیت نشدین ؟

من تصمیمم جدیه برای جدایی

چون ادمی نیست که بشه باهاش ساخت 💔برام سخته ولی بخاطر خودمم که شده میخوام قوی بمونم و جدا بشم 

چون بار ها بهش فرصت دادم ولی ارزشش و نداشت واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز تموم نشده واسه من  

الان فکر میکنم به نفعمه 

حالا بعداً چه حسی داشته باشم نمیدونم 😕

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
هنوز کاری نکردی ؟😔

نه خانواده خودمم خبر ندارن یه مشکلی داشتیم که خانوادم اومدن باهاش صحبت کردن  قول داده بود خوب بشه ولی باز شرع کرده دیگه خسته شدم خانوادم بفهمن طلاقمو میگیرن نمیدونم چیکار کنم

یادها رفتند و ماهم میرویم از یاد.

من جدا شدم دو سال پیش و مجدد ازدواج کردم و میتونم بگم درست ترین تصمیم زندگیم بود اصلا نترس استرس نداشته باش من ۳ سال تنها جنگیدم تا موفق شدم زمین زمان باهام مخالفت کردن ولی من سخت پای تصمیم موندم و الان واقعا خوشحالم، 

یه نی نی ام تو راه دارم😍😍😍 

2740
من جدا شدم دو سال پیش و مجدد ازدواج کردم و میتونم بگم درست ترین تصمیم زندگیم بود اصلا نترس استرس ندا ...

عزیز دلم 

چقدر حال خوب گرفتن با کامنتت 😍 

میشه واسه منم دعا کنی .دارم جدا میشم خیلی خستم 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
نه خانواده خودمم خبر ندارن یه مشکلی داشتیم که خانوادم اومدن باهاش صحبت کردن  قول داده بود خوب ب ...

😔بچه نداری ؟

بنظرم تا دیر نشده اگه میدونی ادمش نیست تمومش کن منم برام سخته ولی وقتی به ایندم با این ادم نگاه میکنم تهش بدتر از اینه 

من جدا شدم دو سال پیش و مجدد ازدواج کردم و میتونم بگم درست ترین تصمیم زندگیم بود اصلا نترس استرس ندا ...

خیلی خوشحال شدم برات ❤️

انشالله به سلامتی بچتون و بغل بگیرین و یه عمر خوشبخت باشین 🌹

با دل پاکت برای منم دعا کن راحت تموم بشه😔

تو چه مرحله ای هستی ؟ اصلا قدمی برنداشته بخاطرت؟

منتظر رای قطعی دیوانم 

چرا برداشته .... خودش ولم کرد رفت 😏

عزیز دلم  چقدر حال خوب گرفتن با کامنتت 😍  میشه واسه منم دعا کنی .د ارم جدا میشم خیلی خس ...

عزیز دلم مطمئنم خیلی روزای خوبی قرار برات رقم بخوره قوی باش و محکم ادامه بده این دنیا هنوزم خیلی چیزای قشنگی داره😘😘😘

2706