2737
2734

خونه خودمون یه شهر دیگه هست 

مادر شوهرم و پدر شوهرم و خواهر شوهرم از این ویروسا گرفتن سرما خوردن 

و چند نفر هم از فامیلاشون همینطور مریض شدند‌

بعد من دیروز رفتم شهرستان بعد یه دستی به خونشون کشیدم و به مادر شوهرم گفتم شام چی بزارم گفت کباب سفارش میدم 

اینم بگم خواهر شوهرم خیلی تلخ صحبت می‌کنه من دیروز تازه رسیده بودم خونشون رو بمب زده بود

بعد از من یهو همسایه‌شون مهمونی اومد بعد من یه چایی آوردم خیلی غلیظ بود خواهر شوهرم جلوی همسایه برگشت گفت اگر تونستی یه چایی بیاری درحالی که خودشم متاهله اما یه سال ازم کوچیک تره و به شدت تلخ صحبت میکنه و رو دار هست 

من مگه نیازه بمونم اونجا ؟ 

میدونم بمونم فقط باید حمالی کنم بشورم بسابم 

بخدا خودم خیلی بدن درد دارم و خونه خودمم انگار بمب زدن چون شب قبلش مهمون داشتیم صبح هم رفتم کنکور دادم اصلا نرسیدم جمع کنم 

اونا یکم هم بزرگ نمایی میکنن سر مریضیشون

مثلاً هرچقدر شوهرم گفت آماده بشین ببرمتون دکتر نرفتن 

الان نیازه من مگه بمونم اونجا ؟ 

یه سرما خوردگی عادی دیگه خودشون نرفتن دکتر بدتر شدع 

بخدا یسری من داشتم از معده درد جون میدادم اما خونه مادر شوهرم بودیم پاشدم ظرف شستم 

من مثل اینا بزرگ نمیکنم

نیازه برم مگع؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم چرا باید سرویس بدی بهشون اگه خونتون نردیکه یکی دوبار غدا درس کن بیار و تموم به شخصه تجربه کردم ادما فرق بین خوب و بد دو نمیدونن و چه بسا که بدا ببشتر مورد توحه قرار میگیرن یکم بدباشیم بیشتر ب چشم میایم

2738
نه  چه نیازی  اونم وقتی خودشون درخواست نکردن  بعدا میگن مگه ما خواستیم بمونی

بعد هرچی گفتم شام چی بزارم مامانش گفت کباب سفارش میدم 

اصلأ هم دوست ندارم بمونم اونجا خیلی تنبلن میدونم فقط بمونم باید بشورم بسابم و حرف تلخشون رو تحمل کنم 

خودمم دارم میمیرم از بدن درد

نه اگرم رفتی از لطفت بوده

دیروز با شوهرم رفتیم اونجا جاروبرقی کشیدم بعد ظرفای شام رو شستم چایی دادم بهشون ظرفاشون رو شستم باز 

برنج هم مادر شوهرم آماده گذاشته بود دمی کردم بعد بهش گفتم روش چی بزارم بده درست کنم گفت نه کباب میخوام سفارش بدم 

بعد الان اومدم خونه مامان اینای خودم شوهرم کار داره اینجا 

نه دیگه کافیه با خوشرویی و ارزوی سلامتی برو بگو اگه غذا نیاز داشتید بگید درست کنم بدم بیارن براتون(ه ...

قبلا گفتم بهشون گفتن نه میخوام کباب سفارش بدم 

خیلی بزرگ میکنن ولی

2706