2733
2739
عنوان

بدبخت

57 بازدید | 10 پست

مثلا خیر سرم امروز کنکور بود درسته من اصلا واسه کنکور نخوندم من زیاد واسه نهایی میخونم ولی الان معلم جواب فیزیک رو گذاشته دیدم اکثرا  غلط زدم البته با یه گزینه دیگه شک داشتم ها بعدش اومدم اونو نزدم اینو زدم من فقط موندم چرا این خدا مارو نمیبینه که اینقدر عذاب میکشیم هیچی نمیده انگار ما بندش نیستیم بخدا من اصلا به تجربی نمیخواستم بیام هیچ علاقه ای نداشتم بعدش نمیدونم چی شد قسمت بود یا چی اومدم الان فقط آرزوی مرگ دارم یعنی چی که این همه ناعدالتی هست پس چرا میگن خدا عادله والله من ندیدم من تا جسم وا کردم فقط ناعدالتی خدارو دیدم فقط تو این موندم هدفش از خلقت من چی بوده چرا خلق کرده الکی کاش زودتر بمیرم بره😭😭😭😭

من که کنکور رو همه سوالاتش رو زدم اونم کاملا شانسی در نهایت هم رتبم شد ۳۷۰۰😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
من که کنکور رو همه سوالاتش رو زدم اونم کاملا شانسی در نهایت هم رتبم شد ۳۷۰۰😁

چطوری شانسی زدی این شد من حالا فقط ۱۰ تا سوال از ۳۰ تارو زدم الان ۵ تا هیچ فعلا ۴ تا غلط یدونه درست دارم این میاره پایین دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا 

خب عزیزم خودت میگی برا کنکور اصلا نخوندی 

نهایی با کنکور فرق داره کسی ک نهایی بخونه فقط نمیتونه کنکورو جواب بده این کاملا طبیعی هس 

الان شما انتظار داشتی خدا معجزه کنه درست بزنی کنکورتو درحالی ک خودتم قبول داری اصلا نخوندی براش!

اگه معجزه میشد عادل نبود چون فرقی بین کسی ک خونده بود و شما قائل نمیشد و هردو با یک نتیجه کنکور میدادن! 

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
2728
چطوری شانسی زدی این شد من حالا فقط ۱۰ تا سوال از ۳۰ تارو زدم الان ۵ تا هیچ فعلا ۴ تا غلط یدونه درست ...

درصد همه درسام شده بود بین ۱۹ تا ۳۲ درصد همه رو شانسی زدم اینجوری که سوال رو اول میخوندم بعدم جواب ها رو نگاه میکردم اون جوابی که حسم بهم میگفت درسته رو میزدم😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
وا  خب عزیزم خودت میگی برا کنکور اصلا نخوندی  نهایی با کنکور فرق داره کسی ک نهایی بخونه ...

میدونی مشکلم کنکور نیست این هیچ فقط اینو میگم که چرا مارو نمیبینه از هرلحاظی میگم انگار ما بندش نیستیم اصلا

درصد همه درسام شده بود بین ۱۹ تا ۳۲ درصد همه رو شانسی زدم اینجوری که سوال رو اول میخوندم بعدم جواب ه ...

شما رشتتون چیه والله حسی که بهم‌می‌گفت رو میزدم ولی بازم درست نشده

شما رشتتون چیه والله حسی که بهم‌می‌گفت رو میزدم ولی بازم درست نشده

ریاضی فیزیک🙂

اون روز حسم خیلی هوام رو داشت😁

2740
میدونی مشکلم کنکور نیست این هیچ فقط اینو میگم که چرا مارو نمیبینه از هرلحاظی میگم انگار ما بندش نیست ...

ن ابدا اینطور نیس 

اون وقتی موجودیو خلق میکنه تا روز مرگشم حواسش بهش هس چون خودش این حرفو زده و خدا ابدا دروغ گو نیس

سعی کن سختیا و مشکلات بهت غلبه نکنن و از هیچی مخصوصا خدا نا امیدتت نکن خودت باید بهشون غلبه کنی خدا خودش میگه من سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیدم مگر اینکه خودشون تلاش کنن 

ن ابدا اینطور نیس  اون وقتی موجودیو خلق میکنه تا روز مرگشم حواسش بهش هس چون خودش این حرفو زده ...

یعنی تا تلاش نکنی سرنوشتت همونه والله من شنیدم میگن خدا سرنوشت ه کس رو نوشته و هرکسی هر رفتار و کاری انجام میده بر اساس همون سرنوشته انجام نیده مثلا کسی درس نمیخونه دیگه اون به سرنوشت‌شان بستگی داره نه به هیچ‌چیزی مت اینجوری میدونم

یعنی تا تلاش نکنی سرنوشتت همونه والله من شنیدم میگن خدا سرنوشت ه کس رو نوشته و هرکسی هر رفتار و کاری ...

نه عزیزم اطلاعات غلط بهت دادن 

هیچ سرنوشتی از قبل نوشته نشده همش خرافه قدیمیاست 

سرنوشت ادم فقط با تصمیم هایی ک میگیره و کارایی ک انجام میده رقم میخوره 

این هایی ک میگم ایات قران هس تو باید اول خودت تلاش کنی و خودتو ب خدا نشون بدی اونم بهت کنه مثلا خدا تو یه ایه میگه یادم کنید تا یادتان کنم شکرگذارم باشید و ناسپاسی مکنید و خداوند همواره با صبران است !

بروسرچ کن ایات قرانی ک خداوند گفته به بنده هام به شرطی کمک میکنم انقدرررر ادم انرژی میگیره وقتی میخونتشون !

مطمئنم دیدگاهت عوض میشه و دیگه اشتباه فکرنمیکنی