2733
2734
عنوان

شکست عشقی....🙂💔

144 بازدید | 23 پست

با دختر دیگه دیدمش خیلیییی به هم میان

چقدر سخته اعتراف کنی که عشقت و عشقش چقدر بهم میان

دختره از من خیلییی بهتره هم اندامش هم چهرش هم خصوصیات اخلاقیش و اخلاقاشون خیلی بهم میخوره

هعیییی فقط بگین چطوری فراموشش کنم😔

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش دغدغه م شکست عشقی بود 

تو رو خدا تاپیک قبلیمو ببینید لایک کنید  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

انقدر داغ دلمو تازه نکنید با تاپیکاتون

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2740
انقدر داغ دلمو تازه نکنید با تاپیکاتون

خودمم الان دیدمشون دلم خونه چجوری اروم شم کجا بگم جز نی نی سایت

من یک سال و نیم باهاش بودم تازه فهمیدم زن داره  اگه حال منو ببینی نمیتونم تکون بخورم

😥😥😥

من یک سال و نیم باهاش بودم تازه فهمیدم زن داره  اگه حال منو ببینی نمیتونم تکون بخورم

منم پنج ماه با ی پسره صحبت کردم فهمیدم با یکی دیگس‌ 

الانم پیج دختره رو پیدا کردم گفتم چتارو‌ بفرستم واسش تایپک زدم گفتن بیخیال شو😑

خب ببین هیچ وقت قرار نیست فراموشش کنی خب 

ولی یادت باشه یه روزی که نزدیکه میاد و نسبت بهش بی حس و بی تفاوت میشی اونوقت هیچ وقت ناراحتت نمیکنه 

دوباره هم از یه پسر دیگه مطمئنم خوشت میاد نگو نه چون میشه 

خب ببین هیچ وقت قرار نیست فراموشش کنی خب  ولی یادت باشه یه روزی که نزدیکه میاد و نسبت بهش بی ح ...

حرفات چقد آرامش داد بهم :)❤

2706