2733
2734

دوست دارم دانشگاه ی شهری قبول بشم که بتونم برم تو ی تیم خوب،امسال چون کنکور بود مجبور شدم بزارم کنار،قبلا تو تیمای مختلفی بودم ولی در سطح لیگ برتر نبودن،ی مدتم میرفتم مدرسه فوتبال کران که تا مرحله انتخابی تیمم جلو رفتم ولی نمونه قبول شدم برگشتم شهرمون،الان کران شیرازم رفته دسته 1 :( .... بیاین یخورده از خاطرات باشگاه و تمرینات بگین و اردوها بگین ،تابستون چیکار کنم باز رو فرم باشم ،جای خوبی میشناسین معرفی کنین؟؟شهر خودمون تیم فوتبال برای بانوان نداره منم بعضی وقتا برای تمرین میرفنم مدرسه فوتبال پسرا یا تو کوچه🚶‍♂️

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اطلاعی ندارم  فقط خواستم بگم آفرین بهت  موفق باشی ❤️

مرسییی❤

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
2728

فوتسال برو

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
من تا قبل بچه دار شدن فوتبالی بودم شدید،البته فقط از تلوزیون تماشا میکردم 

😂😂

فوتسال برو

فوتبال هیجانش بیستره،فوتسال رو زیاد دوست ندارم:)

2740
فوتبال هیجانش بیستره،فوتسال رو زیاد دوست ندارم:)

موافقم اماتوفوتبال نمی تونی پیشرفت خاصی کنی چون تیم ندارن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
هر چند ماه هم روی یه بازیکن کراش میزدم،دیوانه وار دوسش میداشتم...ای جوانی کجایی😂

🤣🤣نه این شکلی نیستم..کراشم بزنم به قد و رنگ پوست و خوشگلی دقت نمیکنم ،بازیکن تیم مورد علاقم باشه و خوب کار کنه کافیه😁😂

عاشق فوتبال بودم روزی که آماده شدم برم کلاس فوتبال ثبت نام کنم بردنم زبان ثبت نامم کردن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
موافقم اماتوفوتبال نمی تونی پیشرفت خاصی کنی چون تیم ندارن

راستش در سطح لژیونر شدن بهش فک میکنم ،هرچند زیاد امیدی ندارم :(

عاشق فوتبال بودم روزی که آماده شدم برم کلاس فوتبال ثبت نام کنم بردنم زبان ثبت نامم کردن

بمیرمممم :/

🤣🤣نه این شکلی نیستم..کراشم بزنم به قد و رنگ پوست و خوشگلی دقت نمیکنم ،بازیکن تیم مورد علاقم باشه و ...

اره دیگه منم رو ستاره ها کراش میزدم وگرنه نمکت نشینا و میخواستم چیکار😁

2706