2733
2739

میخوام بدونم خواهرای متاهل شما ام بعد بچه دار شدن اینقد اذیتتون میکنن

من پدرم فوت کرده مامانمم ارتروز شدید زانو و پارگی دیسک داره دکتر گفته مراعات کن و مراقب باش

خواهر من کلا اذیت میکنه مثلا اون اولا که تازه زایمان کرده بود شوهرش کمکش نمیکرد بلند شه بمن و مامانم میگف .... واقعا بعد اون موقع کمرم تق تق میکنع 

من خودم ۴۳ کیلوام  اون چاق تر از منع کلا قدشم بلندتره

بعد الان ک بچش ۴ ماهشه .... یه هفته س از خونشون اومدیم هی زنگ میزنه ب مامانم کی میای 

هر کی بچه دار میشه دوست و فامیل میرن بچه رو نگ میدارن اون میخوابه ب کاراش میرسه 

بچش یک سالش بشه میخواد چیکار کنه

منم خب سختمه خونمونم ی شهر نیست .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا من دخترم یکسال و نیمشه اگه دو ثانیه کسی واسم نگهش داشته باشه کلا هیچ کس کمکم نکرد الان خودم بشدت خسته و افسرده شدم ولی وقتی مجرد بودم خواهرزادم بدنیا اومد کلا نگهش میداشتم وقتی مادرشوهر خواهرم فوت کرد ۴۰ رو بچه پیش من بود ولی نوبت من که شد آسمون تپید

2731
بخدا من دخترم یکسال و نیمشه اگه دو ثانیه کسی واسم نگهش داشته باشه کلا هیچ کس کمکم نکرد الان خودم بشد ...

ابجی منم منو میترسونه میگ پس منم نمیام بچه تو ب دنیا بیاد توام محتاج من میشی ..... درحالی ک نمیتونم زندکیمو بزارم زمین برم هفته هفته اونجا بمونم بخدا خودمم نکیشناسم دیگ یدونه اناق دارن شوهرش میخوابه 

خواهرمم  حسوده کلا کارش افتادنی خر میکنه ادمو 

ولی من میدونم هرچقد ام بهش خوبی کنم اون برام جبران نمیکنه چون ب چشم دیدم انقدررر بهش خوبی کردم جوابمو با توهین و نیش و کنایه داد

ابجی منم منو میترسونه میگ پس منم نمیام بچه تو ب دنیا بیاد توام محتاج من میشی ..... درحالی ک نمیتونم ...

ببین بهت قول صددرصد میدم شما به امید خدا ازدواج کنی و بچه بیاری عمرا خواهرت بیاد چون بهونش اینه که خودم زندگی دارم بچه مدرسه‌ی دارم نمیتونم بیام پس نکن براش تا بعدا مثل الان من پشیمون نشی