2737
2739
عنوان

طرز تهیه برنج آبکش تایلندی

30 بازدید | 4 پست

لطفااااااا بگیننننن🤯🤯🤯🤯🤯🤯

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

ینی چی خب

مث بقیه برنجاس دیگه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ینی چی خب مث بقیه برنجاس دیگه

میگم یبار درست کردم لح شد

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم یبار درست کردم لح شد

ببین وقتی آبش جوش اومد وبرنج رو ریختی توآب 10 دقیقه دیگه باید از رو گاز برداری وآبکشش کنی

10 دقیقه وقت کافیه بیشتر بمونه له میشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥