2733
2739
عنوان

مادر عروسمون پاگشامون کرد🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 4610 بازدید | 101 پست
ایشون خواهرشوهر هستن رفتن مهمانی خونه مادر عروسشون مادرشوهر که بشه مادر استارتر، ظرف شستن

به هر حال خیلی زشته ظرف دسته مهمون بدن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم🦭🐚🦢 تو دراما های جذاب تگم کنین🛐 مرسی اه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نه میزارم کسی اومد خونمون ظرفی بشوره نه خودم میرم جایی بخوام بشورم حتی تعارفم نمیکنم همه هم راضین ...

بهترین کامنت 👍

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
اونم کی مادرشوهر

با نسبتا کار ندارم ولی قطعا ماد اسی سن و سال داره بوده این بی شعور بودن خانواده عروسو بیشتر ثابت میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انگار مادرشو بردن شکنجه کردن.  خودش رفته میخواست نره . توقع داشتم چیه . آنقدر مغرور . اونا زحمت کشیدن شماهم میرفتی کمک مادرت بشینه خواهر عروس هم ک کمک کرده 

بیچاره عروستون خدا ب دادش برسه با این همه غرور شماها

2740
مادر عروستون هم برای ۳۰ نفر غذا آماده کرده  مادر شما ه لطف و احترام کرده ، جبران محبت ایشون ...

خب قطعا مادر عروس دست تنها نبوده و کمکی داشته ولی اینکه مهمون پاگشا پاشه یه تنه ظرف ۳۰ نفر و بشوره خیلی زشت و تحقیر آمیزه که البته خودشونم مقصر بودن و باید به تعارف زدن کفایت میکردن و وارد آشپزخونه نمیشدن چون کسی ازشون توقع نداشت . البته کار اسی ام خیلی زشت‌ بوده که نرفته مادرشو بیاره بنشونه و نزاره بیشتر از این تحقیر و مورد سوءاستفاده قرار بگیره

نه بابا مهمونی برای اسی نبوده در واقع کل خانواده رو دعوت کردن بعد عقد دو خانواده همو دعوت میکنن اسمش ...

اما از خانومی مادر اسی بوده که تعارف کرده 

و از بیشعوری خانواده عروس که ظرف دادن دست مهمونم اونم سنشون که بالاست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر عروستون هم برای ۳۰ نفر غذا آماده کرده  مادر شما ه لطف و احترام کرده ، جبران محبت ایشون ...

ازون حرفا زدیا

مثه اینه ک خودمون مهمون دعوت کنیم بعد بگیم لطف کردیم دعوتتون کردیم شامتوم دادیم حالا باید بیاین ظرفامونو بشورین😐

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
همون طور که الان همه ماشین لباسشویی دارن انشالله یروزم ظرفشویی داشته باشن تا مهمان ها میزبان هردو را ...

آمین ...من زمانی که ظرفشویی نداشتم هم بعد عروسی همین کار رو کردم همه هم دیدم چهرشون رضایت هس خودمم راحتم

انگار مادرشو بردن شکنجه کردن.  خودش رفته میخواست نره . توقع داشتم چیه . آنقدر مغرور . اونا زحمت ...

چرا انقدر احساسی به نسبتا توجه میکنین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706